Skocz do zawartości

Zdjęcie

Architekt wnętrz: co zyskujemy i jak wybrać dobrego?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103156 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 22:10

Architekt wnętrz stworzy oryginalne i unikalne wnętrze, dodatkowo spełniające wszystkie nasze wymagania i potrzeby. Nie ograniczajmy się do szukania architekta wnętrz tylko pod kątem ceny – obejrzyjmy jego dotychczasowe realizacje i sprawdźmy czy potrafimy się z nim porozumieć. Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Powrót do artykułu: Architekt wnętrz: co zyskujemy i jak wybrać dobrego?

#2 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 22:13

Bardzo ładne projekty wnętrz ale jeszcze bardziej podoba mi się styl pani architekt Sobiech www.ilonasobiech.pl , kierując się opiniami korzystałem z konsultacji jednorazowych i to był strzał w 10. pozdrawiam

#3 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:20

Dla mnie najważniejszym argumentem było doświadczenie ale i wykształcenie architekta. Iwonę Terczyńską z Terczyńska Design wybrałam bo ma studia kierunkowe i wiele lat pracy w zawodzie. To mnie przekonało najbardziej. Jej zespół umie pracować z klientem, szybko wyczuli mój gust i oczekiwania jakie mam. Nie było żadnej wpadki, wywiązywali się ze wszystkiego w terminie, znali się na tym co robią.

#4 julitapolko

julitapolko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 22:24

ja myslalam ze poradze sobie sama z urzadzaniem, ale teraz patrzac na pokój, ktory urzadzalam sama i ten, ktory zaprojektowal architekt wnętrz, widzę niesamowitą różnicę. Specjalista to specjalista.

#5 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 10:30

Wbrew pozorom znalezienie dobrego, profesjonalnego projektanta wnętrz nie jest takie proste. Sama szukałam projektanta, który pomoże mi urządzić mieszkanie kilka miesięcy temu i spędziłam sporo czasu szukające tego jednego. Przede wszystkim patrzyłam na portfolio, aby znaleźć kogoś kto wpasuje się w mój styl i czyje projekty i realizacje mnie zachwycą. Trafiłam na pracownię Rama Rama i to był strzał w dziesiątkę. Moje mieszkanie dzięki nim jest nie tylko piękne i nowoczesne, ale też funkcjonalne. Sama nigdy bym nie dała rady.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:36

Szkoda tylko, że takie usługi są bardzo kosztowne...

Always look on the bright side of life!

#7 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 13:32

Tak, ale mieszkania zaprojektowane przez architekta wnętrz często mają większą wartość rynkową. Zatem wydatek na usługi architekta może nam się zwrócić w momencie, gdy postanowimy je sprzedać.

Tak jak pisałam studio RAMA RAMA zrobiło mi genialne mieszkanie i z pewnością się to zwróci.

#8 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 845 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 18:01

Jak chce się dobrze wybrać architekta wnętrz, tak by nie było później rozczarowania, to najlepiej przeglądnąć jego portfolio, wtedy będziemy mniej więcej wiedzieli jaki styl preferuje architekt i czy nas to interesuje. Szukając architekta pod tym kątem znalazłem  pracownię http://ferensdesign.pl/ i nie żałuję, bo projekty robią bardzo ładne 

#9 kalinowska

kalinowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:04

ja wybierając architekta sugerowałam się jego realizacjami, potem po pierwszym spotkaniu wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, słuchał tego jak ma wyglądać wnętrze, pytał o preferencje, czułam, że to będzie projekt dla mnie, architekt przygotował 3 warianty projektu, wybrałam 1 i po drobnych modyfikacjach podjęłam decyzję, myślę, że taka droga jest najlepsza, bo nasze oczekiwania są realizowane i będziemy zadowoleni z efektów :) polecam pana Maćka z Archidesign

#10 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 13:03

Ja zanim zdecydowałam się na Firme Terczyńska Design dwa miesiące rozglądałam się i rozmawiałam. Tu zyskuję cały projekt aż po realizację. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, wiem, że znajomy zlecał też im projekty biur i było ok. Trzeba trafić na dobrych ludzi którzy mają doświadczenie.

#11 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów

Napisano 12 czerwiec 2020 - 10:25

Praca jako architekt to naprawdę świetna sprawa. Korzystając z okazji pomyślałam, że podrzucę Wam bardzo fajne rozwiązanie ponieważ może są tutaj osoby, które zastanawiają się nad pójściem na architekturę. Zanim wybierzecie ten kierunek warto wybrać się na przygotowanie na architekturę, które oferuje ta szkoła: https://www.kursnaarchitekture.pl/ Koniecznie sprawdzajcie sobie ich propozycję.

#12 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 29 listopad 2020 - 11:39

Ja nie korzystałam z usług architekta, ale doradzalo mi sporo osób, które już się urządziły. Dzięki znajomym odkryłam klinkier Roben – poezja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych