Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja przekładni kierowniczych (maglownic)

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 jonkiszek

jonkiszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 02:19

Firma AUTO-REGE Regeneracja Przekładni Kierowniczych, to największa firma w kraju świadcząca usługi na tym poziomie regeneracji, funkcjonująca na rynku już 15 lat. W chwili obecnej, AUTO-REGE ma swoje warsztaty w Kożuchowie, Wałbrzychu i Lesznie. Naprawiają przekładnie w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusach. Maglownice regenerowane w AUTO-REGE zachowują najwyższą jakość, za sprawą wykorzystania oryginalnych zestawów naprawczych. Atutem firmy jest też to, że chcąc szybko i dobrze obsłużyć swoich klientów, magazynuje ona zregenerowane przekładnie. Klient może więc przyjść do firmy z popsutą maglownicą, a w zamian otrzyma przekładnię już po regeneracji, z roczną gwarancją.

#2 dziuseppe

dziuseppe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2015 - 23:33

A ja mam trochę inną kwestię... Czy da sie jakoś zregernować przekładnie planetarne? Na tym blogu http://przekladnie-planetarne.com.pl/ Niestety nie znalazłem żadnych konkretnych informacji na ten temat ;/

Da­waj be­zin­te­resow­nie, a zacho­wasz siebie całego

#3 jurek1970

jurek1970

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 24 luty 2015 - 14:34

na regenerację przekładni kierowniczych, maglownic warto się wybrać do sprawdzonego warsztatu samochodowego który specjalizuje się w układach kierowniczych. Ja pojechałem do http://www.janmot.pl/. panowie szybko naprawili mi przekładnię. Mają konkurencyjne ceny za długi.

#4 Guest_piotrek_wroclaw

Guest_piotrek_wroclaw
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:50

Polecam szczerze Auto-Rege. Naprawdę usługi na wysokim poziomie. Świetne jest to, że nie trzeba czekać - najpierw oni wysyłają przekładnię, a dopiero potem my odsyłamy im swoją. Bardzo dobra jakość i oryginalne podzespoły - polecam!

#5 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 21:38

Ja też miałem do czynienia z Autorege. Solidna firma. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Podjechałem, zdemontowali zepsutą maglownice, zregenerowali ją i zamontowali jej nowa wersję. W jeden dzień. Ta szybkość działania dla osób, którzy tak jak ja tyle jeżdżą, jest bezcenna.  A i co jeszcze ważne - wiem, że na żywotnoścć przekładni wpływa ma fachowy montaż, a oto jestem już spokojny:) 

#6 Młotek22

Młotek22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 08:42

Jeśli naprawa przekładni kierowniczych to tylko w Auto Rege http://www.przekladniekierownicze.eu/ naprawa wykonana szybko, sprawnie i solidnie. Odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, panowie znają się na rzeczy, lubią to co robią. Mają kilka swoich warsztatów także warto skorzystać z ich pomocy. Polecam. 

#7 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 09:55

Jestem taksówkarzem, więc dla mnie czas to pieniądz. A czas bez auta to brak pieniądza. Zepsuła mi się przekładnia kierownicza i postanowiłem skorzystać z usług Auto-Rege. Przeczytałem opinie w internecie na temat modelu współpracy - najpierw otrzymuję nową przekładnię i dopiero odsyłam starą. Pomyślałem sobie, że to oszczędność mojego drogocennego czasu. Tak też było. Dzięki tej firmie zaoszczędziłem mnóstwo czasu i pieniędzy. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Serdecznie polecam.

#8 Guest_Keith

Guest_Keith
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 17:04

Z centralnej Polski sprawdzeni są ludzie z przekladnia.com. Jedni z nielicznych tutaj którzy autentycznie znają się na rzeczy a nie tylko udają że wiedzą o co kaman. Sprawdzone info. 

#9 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 20:16

Z lepszych firm które ja znam to godna polecania jest firm Auto-Rege.Oni zajmują się regeneracją przekładni kierowniczych. Znają sie na tym bardzo dobrze i jak miał bym zaufać jakiejś firmie to właśnie im. Sprawdz sobie bardziej może ich ofertę na ich stronie http://www.przekladniekierownicze.eu/ . Będziesz mieć dzięki temu więcej informacji.

#10 Guest_kkarol

Guest_kkarol
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 13:42

Korzystałem z usług Auto-Rege. Bardzo fajnie, że mają też cztery filie stacjonarne, gdzie fachowcy zajmą się wszystkim, włącznie z montażem (który notabene jest bardzo ważny w przypadku maglownicy). Ja byłem akurat w filii w Lesznie, ale z tego co wiem mają też oddziały w Wałbrzychu, Zielonej Górze i Kożuchowie. 

#11 Guest_komic

Guest_komic
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 14:28

Osobom z okolic lublina mogę śmiało polecic autouklad. Fajnie się zajeli przekladnia w moim samochodzie, poza tym byłem z kuzynem który się troche na autach zna i prowadzili z nim dluga rozmowe na temat maglownic itd. kuzyn stwierdzil ze się znaja na temacie wiec się o samochod nie balem

#12 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 10:55

A na ile dają Ci gwarancję w tym Lublinie? Wiesz, w Auto-Rege masz 24 miesiące na nową maglownicę, a istnieje opcja wysyłkowa, jeśli stacjonarnie Ci za daleko :)

#13 Izabella23

Izabella23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 10:19

Też niedawno mielismy taki problem. Kupilismy samochód i okazało sie, że przekładnia jest do wymiany. Niestety cena nowej przekładni nie jest na naszą kieszeń, szukaliśmy kogoś od regeneracji i dopiero po czasie udało nam sie znaleźć http://www.przekladniekierownicze.eu/ .  Cenowo wychodzi to dużo lepiej a efekt jest taki sam.

#14 Guest_Stefan

Guest_Stefan
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 10:04

No efekt jest taki sam bo w Auto-Rege używają tylko oryginalnych podzespołów i dają Ci gwarancję na 24 miesiące smile.png Warto podjechać do jednego z ich stacjonarnych punktów bo dobry montaż jest naprawdę istotny.

#15 Guest_ryss

Guest_ryss
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 10:23

W lubelskim bez dwóch zdań najlepsi w tym temacie są ludzie z autoukładu. U mnie zregenerowali maglownice na tip top, świetna robota więc możesz ich sprawdź.

#16 Guest_Melin

Guest_Melin
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 22:13

Ja naprawiam takie rzeczy w TurboReg: turboreg.pl. Bardzo fajna firma, której pracownicy znają się na swojej robocie. Auto po naprawie sprawuje się przednio. Elegancko się prowadzi, nie ma żadnych kłopotów.

#17 Guest_krzyszek

Guest_krzyszek
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 17:42

Klientom, którzy mieszkają w tych okolicach mogę polecić www_ turbo-tech.eu – to bardzo dobrzy specjaliści od turbosprężarek. Ci, którzy w tych okolicach mieszkają, warto zajrzeć. Ja  u nich serwisuje moje auta i nie narzekam.

#18 Guest_Mark

Guest_Mark
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 23:00

Również mogę dołączyć swoją pozytywną opinię o firmie Auto-Rege. Nie wiem, czy jakakolwiek inna firma najpierw wysyła część, a następnie dopiero, kiedy ją dostaniemy możemy odesłać swoją, dzięki temu oszczędzamy masę czasu i nie zostawiamy samochodu w warsztacie, a myślę, że dla każdego z nas funkcjonowanie bez auta jest uciążliwe, W dodatku bardzo fajne jest to, że za część, którą odsyłamy możemy otrzymać około 200 zł kaucji smile.png

#19 Guest_Pietek

Guest_Pietek
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 09:57

Hej, a ja jestem z Krakowa i mam problem, bo mam ostatnio kłopot z wyciekami w aucie, kolega mi powiedział, że to może być przekładnia i że mam jechać do kogoś kto się zajmuje regeneracją przekładni typu euroreg, z tym, że może najpierw warto sprawdzić czy to na pewno to? Jakie są jeszcze objawy problemów z przekładnią?

#20 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2015 - 19:08

Przed kupnem używanego samochodu należy sprawdzić maglownicę. W zasadzie silnik, skrzynia i maglownica to diw najdroższe rzeczy w naprawie. Na szczęście łatwo ją sprawdzić, czy nie przecieka - wystarczy koła przekręcić na maksa i sprawdzić wycieki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych