Skocz do zawartości

czy przysługuje nam swiadczenie pielegnacyjne

swiadczenie pilegnacyjne

wróć do serwisu Sektor Publiczny Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 17:20

Witam serdecznie 

mam do państwa pytanie ..otóż mam 4 miesięcznego synka który jest niepełnosprawny ..dziecko mam z obecnym partnerem również ma biologicznego ojca nazwisko ...ja jestem mężatką na dniach odbyła się moja sprawa rozwodowa gdzie sąd udzielił mi rozwodu jednakże nie mógł zakończyć na pierwszej sprawie gdyż nie jest jeszcze prawomocny wyrok o zaprzeczenie ojcostwa ..na dniach odbedzie sie sprawa gdzie sąd bez naszej obecnośći tylko odnotuje ze  synek nie jest  z związku małżeńskiego...problem jest w tym że mój partner a ojciec synka nie może  pobierac świadczenia gdyż ja mam męża ..fak faktem mam ten rozwód ale zanim uprawomocni sie wyrok nam przepadnie możliwość cofnięcia tz..wyrównania 3 miesiące wstecz świadczenia ... proszę mi doradzić czy nie wystarczy napisac oświadczania pod odpowiedzialnością karną że nie zamieszkuje razem z byłym mężęm albo jeszcze mężem do uprawomocnienia się wyroku że nie prowadzę z nim wspólnego gospodarstwa domowego ..prosze mi doradzić co mogę zrobić ..ja nie moge ubiegać sie o świadczenie gdyż pobieram rentę ..proszę doradźcie co możemy zrobić  aby ops wypłacił nam te świadczenie na synka ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy