Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja alternatora - czy warto?

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102636 postów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 11:36

Alternator odpowiada za ładowanie akumulatora. Przed zbliżającym się nieuchronnie okresem chłodu i wilgoci warto zastanowić się, czy alternator w naszym samochodzie nie wymaga konserwacji. Jeżeli odmówi posłuszeństwa będziemy mieli kłopot, a przecież urządzenie jest zbudowane z części, które zużywają się w miarę eksploatacji więc regeneracja alternatora może być konieczna.

Powrót do artykułu: Regeneracja alternatora - czy warto?

#2 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 15:29

Ja regenerowałem w Mercedesie koszt to około 230zł +w stawienie 80zł 310zł :) warto bo za używany na allegro dałem 175zł długo sie nim nie nacieszyłem ://// jakies 2 miesiace ://// nie warto lepeij 120zł 140zł dodać i mieć regenerowany :) boscha miałem wiec tani w eksploatacji :) i wymianie mi chłopaki powiedzieli że tylko łożyska poszły :) ale powiedziałem że jak regenerować to cały :))))) ponieważ jeżdżę na taxi :) to sami zaproponowali :) piaskowanie i wymiana szczotek i łopatek wiadomo że nie będzie to nowy nie kupować używanych bo nie warto

#3 Guest_mariuszoska

Guest_mariuszoska
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 20:58

U mnie swego czasu również pojawił się problem z alternatorem i wybrałem opcję regeneracji.. Różnica w cenie była na tyle duża, że tylko to wchodziło w grę. Zwłaszcza że nie byłem wtedy w zbyt dobrej sytuacji finansowej. Co do firmy, która zajęła się taką regeneracją to padło na lauber.pl . Długo nie musiałem czekać, a co ważne - służy mi do dziś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych