Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdobyć pieniądze na biznes?

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102540 postów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 03:35

Zdobycie pieniędzy na biznes to problem większości początkujących przedsiębiorców. Remont lokalu, wyposażenie w niezbędny sprzęt, płace pracowników czy zakup pierwszej partii towaru i surowców wiążą się ze sporymi kosztami, których właściciele firm nie są w stanie pokryć. Jak zdobyć pieniądze na biznes?

Powrót do artykułu: Jak zdobyć pieniądze na biznes?

#2 Guest_przedipo

Guest_przedipo
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 15:38

Na poczatek przy zakladniu dzialnosci nie potrzebowalem specjalnych srodkow, ale pozniej i tak zglosilem sie do pkobp. Sorry, ale towary kosztuja a rozwijac sie trzeba.

#3 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 07 październik 2014 - 17:05

Zawsze można wziąć dotację albo poszukać anioła biznesu.

#4 Guest_Super Księgi

Guest_Super Księgi
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 12:41

Jeśli szukasz finansowania swojego biznesu zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego Super Księgi superksiegi.pl. W naszej ofercie znajdują się pożyczki hipoteczne dla firm, kredyty dla Start Up'ów czy darmowe konta bankowe. Dodatkowo możemy zapewnić obsługę Wirtualnego Biura w tym adres do rejestracji i korespondencji, nielimitowaną obsługę korespondencji, skanowanie i przysłanie mailem. Zapraszamy, pomożemy rozkręcić Twój biznes.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:55

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#6 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:39

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl Współpracując z nami nowe firmy (do 12 miesięcy) mogą skorzystać ze zniżek na wiele produktów w tym: NAJTAŃSZY ABONAMENT NA RYNKU! Najnowszy Huawei P10 LITE + Oferta bez limitu: rozmowy, SMS, MMS do wszystkich operatorów w kraju + Pakiet internetu: 1 GB (można uruchamiać pakiety 2-20 GB) Cena zestawu: 1249 zł brutto Płacisz raz, korzystasz 24 miesiące.

#7 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 13:23

spoko wiedza odnosnie finansowania jest na pieniadzenafirme.pl

#8 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:43

Bardzo dobry artykuł. Jeżeli mogę coś doradzić to wg mnie świetną robotę zrobiła książka “Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę”. Dużo cennej wiedzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy