Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zawieszenie działalności, a zasiłek dla bezrobotnych

wróć do serwisu INFOR.pl 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 14:10

Zmiana przepisów spowodowała, że status bezrobotnego może także uzyskać przedsiębiorca, który zawiesił swoją działalność gospodarczą.

Powrót do artykułu: Zawieszenie działalności, a zasiłek dla bezrobotnych

#2 Guest_R.Kulesza

Guest_R.Kulesza
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 13:04

w 30.12.2014r otrzymałem statut bezrobotnego bez prawa do zasiłku ponieważ zawiesiłem działalność i muszę 90 dni odczekać by dostać zasiłek. 01.02.2015 działalność odwiesiłem i prowadziłem do 15.12.2015 gdzie znowu zawiesiłem i zgłosiłem się do PUP , po zarejestrowaniu otrzymałem decyzje o przyznaniu mi statutu bezrobotnego bez prawa do zasiłku ?. Nie rozumiem w tym samym roku zawiesiłem działalność dwa razy kadencja 90 dni powinna upłynąć pod koniec marca 2015r. a nie jak tłumaczyła mi pani sumuje miesiące na bezrobociu ?! . wiec zaliczyła mi tylko 30 dni

#3 Guest_kaczapis-da

Guest_kaczapis-da
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 13:26

wiecie co ja już nigdy nie dam zarobić temu popieprzonemu systemowi. zawsze będę prowadził biznes nielegalnie na słupa. nie dam im NIC. tak samo oni nie dają mi i wam nic. pieprzcie system i otwierajcie biznesy na lewo albo rejestrujcie się w np. Czechach.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 11:02

wiecie co ja już nigdy nie dam zarobić temu popieprzonemu systemowi. zawsze będę prowadził biznes nielegalnie na słupa. nie dam im NIC. tak samo oni nie dają mi i wam nic. pieprzcie system i otwierajcie biznesy na lewo albo rejestrujcie się w np. Czechach.

Zajrzyj tu do nas po latach, kiedy będziesz starał się o emeryturę. Jak myślisz, dadzą Ci ją na podstawie pracy na "słupa"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych