Skocz do zawartości

Zdjęcie

Edukacja w cenie - ile kosztują studia podyplomowe

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516549 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 07:56

Na podyplomową edukację z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi trzeba wydać od 3 tys. do 8 tys. zł. Wysokość czesnego zależy od renomy uczelni i województwa, w którym szkoła się znajduje.

Powrót do artykułu: Edukacja w cenie - ile kosztują studia podyplomowe

#2 Guest_setrenka

Guest_setrenka
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 10:39

Wbrew pozorom studia podyplomowe nie stanowią aż takiego wydatku - na pewno o wiele mniej niż studia stacjonarne jakie konczyliśmy .A co ważne albo pozwalają polepszyć swoje kwalifikacje albo również dają nowy zawód (a jak kazdy wie obecnie warto jest być jednak elastycznym na rynku pracy).

Sama aktualnie postanowiłam polepszyć swoją wiedzę i chodzę na studia podyplomowe na kierunku pośrednictwo pracy (konkretnie na WSNHiD w Poznaniu, tutaj info: http://www.wsnhid.pl...ctwo-pracy.html ) , które w zasadzie bardzo dobrze współpracują z moim wyuczonym zawodem pedagogiką. 

#3 Guest_Katharsis91

Guest_Katharsis91
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 11:33

Jak ktoś studiował wcześniej zaocznie to wie, jak to mniej więcej wygląda wink.png

http://pisanie.co

#4 Guest_berecik

Guest_berecik
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 06:23

Pytanie czy to ma sens? W zasadzie wszystko czego się nauczyłam wyszło z beauty lux i szkoleń zawodowych. Poświęcenie kilku lat na studia to rzeczywiście całkowita strata czasu - a szkoda go. W tym czasie rzeczywiście można coś sensownego zrealizować w praktyce.

#5 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 10:49

Uważam, że żyjemy w czasach gdy nieustannie trzeba poszerzać swoje kwalifikacje by sprostać wymaganiom stawianym przed nami na rynku pracy. Świetnym sposobem zdobycia nowych kwalifikacji są studia podyplomowe więc jeśli są Państwo tym temat zainteresowani to polecam Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego. Uczelnia ta cechuje się bogatą ofertą kierunków jak i profesjonalnym poziomem nauczania o czym sam mogłem się przekonać jako absolwent tej placówki :)

#6 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 10:49

Uważam, że żyjemy w czasach gdy nieustannie trzeba poszerzać swoje kwalifikacje by sprostać wymaganiom stawianym przed nami na rynku pracy. Świetnym sposobem zdobycia nowych kwalifikacji są studia podyplomowe więc jeśli są Państwo tym temat zainteresowani to polecam Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego. Uczelnia ta cechuje się bogatą ofertą kierunków jak i profesjonalnym poziomem nauczania o czym sam mogłem się przekonać jako absolwent tej placówki :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych