Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy pracodawca narusza dobra osobiste pracownika?


wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 516318 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 02:09

Zgodnie z art. 11 Kodeksu pracy, stanowiącym jedną z podstawowych zasad prawa pracy, pracodawca jest obowiązany szanować godność i inne dobra osobiste pracownika.

Powrót do artykułu: Kiedy pracodawca narusza dobra osobiste pracownika?

#2 Guest_ddd

Guest_ddd
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 00:32

jaki sąd rozpatruje naruszenie dóbr osobistych cywilny czy pracy jaki jest okres przedawnienia?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych