Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie rozwiązywać konflikty w zespole?

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516210 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 02:04

W naszym zespole niekiedy pojawiają się rozbieżne zdania i drobne sprzeczki. Często pojawiają się też konflikty z innymi działami organizacji, szczególnie tymi, które mają sprzeczne z naszymi interesy. Jak radzić sobie w takich sytuacjach?

Powrót do artykułu: Jak skutecznie rozwiązywać konflikty w zespole?

#2 Guest_Roti

Guest_Roti
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 23:37

No nie wiem, w mojej pracy ciągle są jakies konflikty i na pewno nie wpływa to pozytywnie na naszą pracę. Dlatego ja też powoli zaczynam myśleć o zmianie. Chcę otworzyć własną działalność, konkretnie placówkę bankową. ktoś z Was może orientuje się w tym temacie, jakie formalności trzeba załatwić?

#3 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 17:31

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#4 Guest_Roti

Guest_Roti
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:45

A jak wygląda kwestia lokalu? Czy bank narzuca mi jakieś miejsce, czy sama mam wpływ na wybór miejsca?

#5 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:01

Szanowna Pani, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#6 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 22:36

Czy jest gdzieś podany szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku? Czy Bank narzuca wyposażenie lokalu i koszty z tym związane?

#7 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 20:49

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych