Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dorabianie na świadczeniu przedemerytalnym

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515595 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 18:03

Osoba pobierająca świadczenie przedemerytalne może podjąć dodatkowe zatrudnienie. Musi się jednak liczyć z tym, że jeśli jej przychód przekroczy limity wyznaczone przez ustawę, ZUS może zmniejszyć świadczenie. Znaczenie mają tylko te formy zatrudnienia, które podlegają ubezpieczeniu społecznemu.

Powrót do artykułu: Dorabianie na świadczeniu przedemerytalnym

#2 Guest_zawiedziony

Guest_zawiedziony
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 17:13

Przepracowałem 40lat i 6mcy.jestem na zasiłku przedemerytalnym,zasiłek to847zł,Jesli chcę dorobić to obowiąązują mnie limity których nie mogę przekroczyć.Jak to się ma do tego,pracownik który osiągnął w dniu dzisiejszym wiek emerytalny,od jutra pobiera pełną emeryturę i dalej pracuje bez żadnych ograniczeń i limitów.Czuję się oszukany i bardzo zawiedziony.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 12:22

Przepracowałem 40lat i 6mcy.jestem na zasiłku przedemerytalnym,zasiłek to847zł,Jesli chcę dorobić to obowiąązują mnie limity których nie mogę przekroczyć.Jak to się ma do tego,pracownik który osiągnął w dniu dzisiejszym wiek emerytalny,od jutra pobiera pełną emeryturę i dalej pracuje bez żadnych ograniczeń i limitów.Czuję się oszukany i bardzo zawiedziony.

I wcale nie dziwię się, że czujesz się oszukany, ale w końcu to Ty wybierałeś władzę ustawodawczą w Polsce. Jacy posłowie i senatorowie, takie ustawy.

#4 Guest_Toni

Guest_Toni
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 09:09

Nie rozumię jednego na świadczeniach przed emerytalnych obowiązują limity a na emeryturze nie jak tu żyć w takim systemie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych