Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Transport zwłok z zagranicy


wróć do serwisu INFOR.pl 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

    Nowy użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 17:42

Transport zwłok z zagranicy do państwa pochodzenia to problem coraz powszechniejszy. Przyczyną takiego stanu jest zwiększająca się mobilność Polaków oraz zmiany polityczne np. w ramach UE. Jak wygląda procedura transportu zwłok z zagranicy?

Powrót do artykułu: Transport zwłok z zagranicy

#2 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 10:35

Znajdziesz więcej info na interesujący Cię temat na stronie zakładu pogrzebowego Exitus. Obecnie nie jest to jakiś duży problem, w dużej mierze dlatego, że wszelkimi formalnościami zajmuje się wybrany przez Ciebie zakłąd pogrzebowy. Ten wspomniany przeze mnie to Exitus - oni własnie transportowali zwłoki pary prezydenckiej do Polski.

#3 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:09

dom pogrzebowy Kubicki Waw z Warszawy organizuje międzynarodowy transport zwłok i prochów zmarłego. Dobrze że bliscy zmarłych nie musza się martwić z organizacją i z transportem zmarłego, tylko mogą liczyć na fachową pomoc domu pogrzebowego.

#4 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 11:46

Witam. Ja ok roku temu korzystałam z firmy Charon ze Szczecina. Poleciła mi ją koleżanka i spisali się naprawdę dobrze. Ciało mojej siostry przetransportowali i załatwili wszystkie formalności. cena była konkurencyjna o jakieś 3 tyś. złoty z porównaniem do innych firm.

#5 Guest_batoszkoldynski

Guest_batoszkoldynski
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:53

W momencie straty nie miałem głowy do żadnych formalności i dokumentacji związanych z transportem ciała dlatego pomoc jaką otrzymałem od zakładu Hades z Białej traktuję jako nieocenioną. Bez nich sam bym sobie nie poradził z tymi formalnościami...

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych