Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak rozpoznać jakość części zamiennych?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48823 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 03:50

Jakość kupionych przez nas zamienników czasem znacząco odbiega od tego, czego oczekiwaliśmy. Wybieramy części na podstawie ceny, sprawiając sobie niemiłą niespodziankę. Są jednak kategorie, dzięki którym możemy rozpoznać, czy część jest zgodna z normami jakościowymi. Jak rozpoznać jakość danego podzespołu?

Powrót do artykułu: Jak rozpoznać jakość części zamiennych?

#2 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 04:03

ja to po prostu kupuję części tylko w sprawdzonych sklepach i dzięki temu wiem, że części mam dobrej jakości, porządne części oferuje np http://www.autodaw-czesci.pl/

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 13:04

Dziękujemy za reklamę Panie Adamie.... Marketing szeptany kwitnie...

#4 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 12:54

cieżko jest rozpoznać, tak jak mówi Pan Adam, najlepiej sprawdzić kilku dostawców i kupowac tylko od jednego, który jest uczciwy, ja akurat kupuje na salko.pl bo maja tylko do francuskich samochodów a mam kangoo w pracy i xsare prywatnie, sklep dobry, mozna zamawiac online

#5 Guest_gostes

Guest_gostes
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 13:24

Proszę - lorofactory.com Tutaj akurat wybrane części, ale w każdym przypadku było ok. Pewnie, że zamienniki - przecież czasami różnica w cenach jest po prostu kosmiczna...

#6 Guest_das

Guest_das
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 14:44

Sprzedaję na co dzień części zamienne i w sumie firma MASTER SPORT to jedna z moich ulubionych. Przynajmniej nie ma problemu ze zwrotami, które w przypadku kilku innych producentów są nagminne.

#7 Guest_Dżordżi

Guest_Dżordżi
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 21:06

My od kilku lat współpracujemy z CRS Polska, która zajmuje się kontrolą jakości. Firma jest solidna - niezłe tempo pracy i fachowość nie zawsze można łatwo znaleźć.

#8 Martens

Martens

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 16:33

Najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach.

#9 Guest_Edward

Guest_Edward
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 07:44

Cenię oryginalne części,ale nie lubię kiedy coś jest drogie, dlatego często radzę się w auto master gdynia czy pewne zamienniki są dobre. Oni nie są tani, ale są solidni, więc znają się na rzeczy.

#10 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 05 listopad 2017 - 22:08

Jeżeli o mnie chodzi to stawiam jedynie na HondaPlaza. Jeżdzę od 4 lat Honda Civic Elegance i przy serwisie jak tylko jakieś części są do wymiany to mogę na miejscu kupić oryginale zamienniki bądź zamówić u nich wysokiej jakości zamienniki od japońskich producentów. Terminy realizacj to maksymalnie kilka dni i to czym mogą się pochwalić to również konkurencyjne ceny.

#11 Guest_aroooski

Guest_aroooski
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 21:22

Dokładnie, sprawdzony sklep to podstawa. Jeśli o rolnictwo chodzi to sprawdźcie sobie Agromix. Mają dobrej jakości części zamienne do maszyn rolniczych. Ja części od nich dostałem przesyłką kurierską bardzo szybko, chyba w 24 godziny.

#12 Guest_O:)

Guest_O:)
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 17:10

ostatnie zdanie przeczy artykułowi.......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych