Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sylwester w górach

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49134 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 03:47

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, więc powinniśmy wybrać miejsce i formę spędzania tej wyjątkowej nocy w roku. Miłośnicy sportów zimowych, górskich pejzaży i klimatu góralskich karczm mogą zastanowić się sylwestrem w górach.

Powrót do artykułu: Sylwester w górach

#2 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 24 listopad 2016 - 13:41

Ja góry lubię, mój maż już nie bardzo. Dlatego drogą kompromisu wybraliśmy http://sylwester2016.rzeszow.pl. Hotel Imperium ma świetne opinie więc zabawa też powinna taka właśnie być :)

#3 Nero

Nero

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 14:08

Ja na spędzenia sylwestra wybrałem w tym roku góry. Dokładniej to znalazłem tani nocleg w szklarskiej porębie a sylwestra spędzę z żoną na stoku :)

#4 Inka89

Inka89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 06:45

A my chyba skusimy się na rodzinny sylwester nad morzem w Primavera, w ośrodku w Jastrzębiej Górze - góry już były, a nad morzem nigdy zimą nie byliśmy. Poza tym będzie sylwester w kubańskim klimacie a ja takie ogniste klimaty uwielbiam :-) Może to pomoże mi przekonać męża, że trzeba polecieć na Kubę póki się da! 

#5 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 15:09

To jest zawsze problematyczna kwestia gdzie na sylwestra ? Ja z resztą nie lubię takiego planowania z dużym wyprzedzeniem, a potem jest już ciężko coś znaleźć. Tak czy siak przed sylwestrem warto odwiedzić sklep z petardami , bo bez fajnego pokazu fajerwerku sylwester jest jakiś taki nie pełny ;) 

#6 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 22:03

Jest wiele innych miejsc, w których można spędzić Sylwestra - wystarczy zerknąć tutaj: Sylwester. Sam, zastanawiam się nad Sylwestrem na Półwyspie Helskim (petardy wystrzeliwane z plaży muszą wyglądać przepięknie). Uwielbiam morze, więc nie mógłbym spędzić sylwestra nigdzie indziej.

#7 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 22:47

Jak już gór zeszliśmy nad morze to powiem, ze w tym roku my też wybraliśmy północ Polski i jedziemy do Gdańska pozwiedzać miasto a sylwestra spędzamy w hotelu Amber http://amber-hotel.p...nsk-trojmiasto/Zapowiada się fajnie, dje, 200 osób na dwóch salach, pyszne menu, na pewno będzie sporo ciekawych wrażeń.

#8 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 10 październik 2018 - 12:25

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://familytour.p...owego-roku.html . Taki Sylwester to naprawdę super sprawa! Wypoczynek, pełne wyżywienie, zabiegi i dobra zabawa w cenie. Na stronie znajdziecie szczegóły. Po co kolejny raz spędzać Sylwestra w tym samym miejscu, skoro można zaszaleć i przy tym nie wydać fortuny? Warto to przemyśleć, ale byle nie długo, bo miejsca szybko się kończą przy takich rewelacyjnych propozycjach.

#9 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 22:37

My tradycyjnie skoczymy na kilka dni w góry. Sun&snow ma świetne oferty jeszcze na terminy świąteczno-noworoczne, jest w czym wybierać. Chociaż rzeczywiście najlepsze oferty szybko znikają.

#10 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:46

My jedziemy w góry właśnie, konkretnie w Sudety, do Srebrnej Góry. Nie była nas jeszcze tam a jestem ciekaw miejscowości, podobno urokliwa. Rezerwację już mamy tu https://www.hotelsrebrnagora.pl/ Mają pakiet świąteczny, warto go sobie sprawdzić, moim zdaniem korzystny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych