Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ranking kont osobistych - listopad

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102275 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 03:21

Dobre Konto Banku Millennium, dzięki zwrotom za płatności kartą wciąż pozostaje najlepszym ROR-em w rankingu Open Finance. Mimo że od sierpnia nie zmienił się lider naszego zestawienia, to w ofertach kont sporo się dzieje, niestety przeważają zmiany na niekorzyść. Ewentualne promocje kierowane są przede wszystkim do nowych klientów.

Powrót do artykułu: Ranking kont osobistych - listopad

#2 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 30 październik 2015 - 18:45

Jeśli chodzi o konto dla studenta to najlepiej wybierać takie, które są darmowe. Na portalu konto-w-banku.pl jest wiele ciekawych i co najważniejsze pomocnych informacji dotyczących kont, opłat oraz ciekawe rankingi.

#3 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 23 październik 2016 - 14:18

Tutaj www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php znajdziecie zawsze aktualny ranking kont studenckich. Dzięki temu nie trzeba wertować stron poszczególnych banków, a wystarczy tylko odwiedzić portal. Są tam nim również oferty banków oraz opinie klientów.

#4 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 16:51

Wszystko fajnie, tylko tak naprawdę rankingi i reklamy nie pokazują wszystkiego. Jeśli ktoś naprawdę szuka banku w którym warto założyć konto to warto sobie na początek przeczytać dość fajny artykuł - http://www.pomorska....platy,12204639/wziąć do serca wskazówki które potem będzie można wykorzystać przy wyborze konta bankowego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych