Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rolety rzymskie – sposób na nowoczesną dekorację okien

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103156 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 02:52

Dekoracja okien podlega modzie i przemianom, podobnie jak inne dziedziny związane z wyposażeniem wnętrz i ich urządzaniem. Od kilku lat utrzymują się w modzie i zdobywają coraz większą popularność rolety rzymskie. Czym są rolety rzymskie i czy można je zastosować do każdego wnętrza?

Powrót do artykułu: Rolety rzymskie – sposób na nowoczesną dekorację okien

#2 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2015 - 10:12

Również się właśnie zastanawiałem nad montażem tego typu rolet. Zauważyłem je w sklepie http://sunlux24.pl/ i bardzo mi się spodobały. Szukałem jakiś opinii na temat tych rolet i widzę, że twój artykuł okazał się przydatny. 

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 01 marzec 2015 - 12:51

Na pewno ciekawe rozwiązanie w sumie nawet nie wiedziałem, że takie rolety istnieją sam kupiłem do domu do salonu rolety verticale z ROL-SUN bo mi najbardziej odpowiadała ich koncepcja, natomiast gdybym wiedział, że tego typu rolety rzymskie są kto wie czy bym się nie zdecydował. Swoja drogą jaki jest koszt takich rolet od m2 bo pewnie taki jest przelicznik a w artykule nie widziałem podanej ceny? 

#4 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 22 październik 2015 - 11:13

Wydaje mi się, że rosnącą popularność rolety rzymskie zawdzięczają niekonwencjonalnej stylistyce i przede wszystkim funkcjonalności. W niektórych firmach wybór tkanin jest tak szeroki, że naprawdę ciężko się zdecydować. Przestrzegam jednak przez montowaniem tanich rolet, wykonanych z materiałów słabej jakości. Ich trwałość jest bez porównania gorsza niż tych renomowanych firm. Wiem, że po próbniku ciężko ocenić jakość materiału i wykonania. Mogę więc polecić producenta rolet rzymskich jakie ja posiadam. Jest to firma Debastor- https://debastor.com/rolety-rzymskie. Są bardzo kompetentni i dokładni przy montażu co również procentuje lepszą trwałością rolet. Pozdrawiam

#5 Guest_Hubson

Guest_Hubson
  • Goście

Napisano 24 listopad 2020 - 11:51

U siebie w domu mam rolety od firmy Roltex z Wrocławia. Pasują do każdego rodzaju pomieszczeń, więc polecam je sprawdzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych