Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Zasiłek pogrzebowy - dokumentowanie kosztów pogrzebu

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516779 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 01:40

Rzecznik Praw Obywatelskich (RPO) Irena Lipowicz chce wyjaśnień, jakie koszty pogrzebu powinny być udokumentowane, by ZUS mógł wypłacić zasiłek pogrzebowy. Chodzi o sytuację, gdy koszty pokrywa osoba inna niż członek rodziny zmarłego. RPO skierował w tej sprawie wystąpienie do prezesa ZUS.

Powrót do artykułu: Zasiłek pogrzebowy - dokumentowanie kosztów pogrzebu

#2 Guest_maxia

Guest_maxia
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 15:19

czemu zus niewezmie pod uwagę kosztów na księdza to jest 1000zł,organistra 100,kościelny 100zl , grabasz 450zl,wiem bo chowałam teścia powinnam od nich dostać rachunki i tyle powinien zwrócić zus, zakład pogrzebowy wzioł 4tys.za trumne i ceremonie a reszte kosztów ponosi rodzina to wstrętne i nieuczciwe.

#3 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 19:28

czemu zus niewezmie pod uwagę kosztów na księdza to jest 1000zł,organistra 100,kościelny 100zl , grabasz 450zl,wiem bo chowałam teścia powinnam od nich dostać rachunki i tyle powinien zwrócić zus, zakład pogrzebowy wzioł 4tys.za trumne i ceremonie a reszte kosztów ponosi rodzina to wstrętne i nieuczciwe.

i tak jest nadal ... i ludzie są wprowadzani w błąd w takich trudnych momentach

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2021 - 10:20

A kto powiedział, że rodzina nie musi ponosić kosztów pogrzebu? Jest gdzieś taki zapis?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych