Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kapitał początkowy a emerytura według nowych zasad

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515872 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 17:48

Pojęcie kapitał początkowy wprowadziły przepisy ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Kapitał początkowy uwzględniany jest przy obliczaniu wysokości emerytury ustalanej na nowych, zreformowanych zasadach.

Powrót do artykułu: Kapitał początkowy a emerytura według nowych zasad

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 17:33

oplacalem przez 13 lat skladki w krusie za kture dostalem 10 zl za rok to jest upodlenie czlowieka

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 listopad 2017 - 10:40

oplacalem przez 13 lat skladki w krusie za kture dostalem 10 zl za rok to jest upodlenie czlowieka

Zapomniałeś wspomnieć, ile wynosiły te składki, jakie były malusie w porównaniu ze składkami ZUS.

#4 Guest_ZUS

Guest_ZUS
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 04:26

składka w Krusie to 200 zł rocznie razy 13 lat to kwota 2600 ale facet wybuliłeś kase

#5 Guest_Polak

Guest_Polak
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:18

Do gościa co to zrujnował się składkami przez 13 lat. Ja płaciłem poprzez zakład pracy średnio 600 zł. miesięcznie przez 36 lat. Więc o czym Ty człowieczku piszesz? Trzeba było płacić składki na ZUS jak każdy normalny i uczciwy pracownik w Polsce. A teraz to idź zbierać puszki po piwie. Powodzenia.

#6 gueseppe

gueseppe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2018 - 17:34

Nie jest to moja dziedzina wiedzy...

(...) ważniejsze od tego, by wyzdrowieć, jest nauczyć się godzić z chorobą i śmiercią.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych