Skocz do zawartości

Sprawdzone biuro rachunkowe slask

wróć do serwisu Księgowość 137 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Annas

Guest_Annas
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 11:11

Proszę o polecenie sprawdzonego, kompetentnego biura rachunkowego z okolic Katowic, tylko nie takiego które przechowuje dokumenty księgowe i kadrowe w WC, bo z takimi też się spotkałam, właśnie w Katowicach...

#2 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:50

mi prowazi księgowość księgowa z łodzi - jestem bardzo zadowolony. przesyłam oryginały dokumentów kurierem na jej koszt. Kontaktuję się z nią tylkontelefon + mail. Przekonała mnie do siebie ceną, bo ma stosunkowo niskie - myslałem ze bedzie kiepska jakosć, ale miałem miesiąc temu kontrole ze skarbówki - żadnych błędów. Super. Podaję telefon do niej - P. Kasia 600 330 137. Bardzo polecam

#3 Roman198

Roman198

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 12:39

Bardzo dobre biuro to Biuro Rachunkowe Silesia z Rybnika. Prowadzi je biegły rewident. Rozliczają kilkaset firm, a ja rozliczam się tam od 15 lat. 0 problemów.

#4 Guest_michna

Guest_michna
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 13:45

ja tam bym w tą korespondencję nie wierzyła zbytnio ... zawsze najlepiej face to face,jak decydując się na drogie biuro .. nie masz gwarancji należytej obsługi,wybierzesz najtańsze biuro ... masz gwarancję kiepsjiej jakości,może gdzieś pośrodku ... ?

#5 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 12:12

Mnie obsługuje bardzo dobre biuro. Zero problemów z ZUS i US. Biuro mieści się w Katowicach na Żwirki i Wigury vis a vis Policji super dojazd, bezpłatny parking do mnie po dokumenty nawet dojeżdzają. Można się u nich nawet ubezpieczyć. Polecam

#6 aiiiya

aiiiya

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 11:48

ja polecam biuro rachunkowe TAXadvice z Katowic, dostałam te same usługi, a nawet i lepsze tylko, że 25% taniej niż u starego księgowego, w zasadzie wszystko załatwia biuro, moja rola ogranicza się do płacenia składek ZUS i podatków tel. 32/493 30 30

#7 aiiiya

aiiiya

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 11:49

w zasadzie więcej wiadomości znajdziesz tutaj www.taxadvice.katowice.pl

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 07:51

Witam, ja polecam biuro rachunkowe Zasada z Katowic, dokładnie Piotrowice. Dojeżdząja po dokumenty, zajmują sie wszystkim księgowośc, kadry, ZUs itp. Pozdrawiam

#9 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 11:31

Polecam Biuro Rachunkowe Katowice Elżbieta Gąsiorowskarachunkowosc-katowice.pl

#10 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 14:22

Polecam Biuro Rachunkowe Elżbieta Gąsiorowska w Katowicach, poniżej link:rachunkowosc-katowice.pl/

#11 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 22:58

Mnie prowadzi od 7 lat jedna osoba, teraz założyła wlasną działalność i zaproponowała mi dalszą współpracę. Nie miałem żadnych oporów, aby przejść. Nie firma prowadzi tylko osoba. Działalność mam w Katowicach biuro w Rybniku,to żaden problem super kontakt.Zaznacza mówię w swoim imieniu. www.edkb.pl/

#12 Janina 45

Janina 45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 10:48

Polecam biuro ksiegowe w centrum Katowic przy ul. Żwirki i Wigury. Kompetentna kadra, miła atmosfera. Dodatkowo mozna sie ubezpieczyć ( komunikacja, firma itd.) Gorąco polecam

#13 maciejp87

maciejp87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 12:37

Zgadzam się z Panią Janiną, dokumenty mojej firmy poleciłem tym kompetentnym paniom, wszystko załatwiają super. A na dodatek przedłużyłem ubezpieczenie mojego auta i mieszkania w jednym miejscu. Założyciele tej firmy dobrze to pomyśleli. Polecam Śląskie Centrum Finansowe.

#14 BarbaraBor

BarbaraBor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaKatowice/Kraków/cała Polska

Napisano 20 listopad 2012 - 10:13

O jakim poziomie kosztów mówimy? Miałam okazje wspolpracowac z biurem z ul. Chorzowskiej i moge je polecic

#15 antonina1981

antonina1981

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 listopad 2012 - 15:07

Maciej87 dzięki byłam na ul. Zwirki i Wigury 27 i przenoszę tam moje dokumenty Panie są sympatyczne i jest naprawde tanio. Szukały super oferty z ubezpieczenia bo kończyło mi sie OC i znalazły oferte która jest dla mnie korzystna. Polecam

#16 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 10:52

Maciej87 dzięki byłam na ul. Zwirki i Wigury 27 i przenoszę tam moje dokumenty Panie są sympatyczne i jest naprawde tanio. Szukały super oferty z ubezpieczenia bo kończyło mi sie OC i znalazły oferte która jest dla mnie korzystna. Polecam

Planuję się tam przenieść od przyszłego roku, bo słyszałem dobre opinie od znajomych.Najprawdopodobniej skorzystam też z usług ubezpieczeniowych - pasuje mi załatwianie spraw w jednym miejscu

#17 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 13:05

Ja również słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tego biura muszę się tam przejść i porozmawiać

#18 Guest_Marc

Guest_Marc
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 11:16

Hehe to pojemny musiał mieć ten WC Dołączona grafika tak serio to mogę zarekomendować dobre biuro rachunkowe kraków. Książka przychodów i pozchodów z pełną ewidencją vat kosztuje tam już od 65 zł przy tym nigdy nic nie jest pominięte.

#19 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 19:46

Proszę o polecenie sprawdzonego, kompetentnego biura rachunkowego z okolic Katowic, tylko nie takiego które przechowuje dokumenty księgowe i kadrowe w WC, bo z takimi też się spotkałam, właśnie w Katowicach...

Myślę,że mogę spokojnie polecić biuro rachunkowe w Chorzowie na ul.Wolności - nie pamiętam numeru ale obok Rossmana - i o dokumenty możesz być spokojny tak jak o wszystko inne

#20 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 20:00

Mogę śmiało polecić biuro rachunkowe w Chorzowie na ul. Wolności - koło Rossmana- Jak tam wejdziesz to zobaczysz ,że twoje dokumenty będą na właściwym miejscu !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych