Kategorie
Skocz do zawartości

Czym się kierować budując dom?


Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z punktu widzenia przyszłego użytkownika domu jest sprawą oczywistą, że decydując się na budowę należy kierować się komfortem jego użytkowania, funkcjonalnością i ekonomią eksploatacji. Ale oprócz tych subiektywnych kryteriów istnieją również kryteria obiektywne-prawne.

 

Powrót do artykułu: Czym się kierować budując dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Z pewnością na budowę domu zdecydować się warto - wcześniej, warto byłoby jednak zdecydować się na zakup elementów, które podczas budowy są niezbędne. Na myśli mam między innymi śruby oraz inne elementy, bez których budowa nie może ruszyć. Ich zakupu można dokonać w hurtowni https://stalmut.plktóra posiada je w swojej ofercie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak, na pewno warto jest się zabrać wystarczająco wcześnie za planowanie budowy, bo tak naprawdę trzeba pomyśleć o naprawdę sporej liczbie rzeczy. Ważne jest, by nawiązać współpracę z jakąś sprawdzoną firmą, która byłaby w stanie zająć się choćby przygotowaniem działki do budowy. Wiadomo, że dany teren trzeba wystarczająco dobrze wyrównać, czy wzmocnić. Dość przydatna okazać się może tutaj firma Tor-Bud, która ma dostęp do solidnego sprzętu, dzięki któremu wykonać można wiele takich wstępnych prac (http://www.tor-bud.pl/sprzetem-ciezkim.html).

 

^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...