Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102587 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 07:03

Inteligentne domy staja się coraz bardziej popularne. Wiele osób marzy o domu, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie, komfortowo przy minimalnych kosztach eksploatacji. Rozwiązaniem są instalacje bezprzewodowe, które można zamontować w budynku bez konieczności przeprowadzania kolejnego remontu.

Powrót do artykułu: Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

#2 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 12:54

Domy inteligentne to przyszłość. I faktycznie coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania. Inteligentne systemy zwiększają komfort mieszkania w takich budynkach, a także zmniejszają koszt ich codziennej eksploatacji. Gdyby kogoś interesował dom inteligentny to tutaj http://ecoreadyhouse...m-inteligentny/ jest fajny artykuł na ten temat.

#3 Roksa999

Roksa999

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaChocianów

Napisano 21 marzec 2016 - 10:20

Domy tego typu stają się coraz bardziej popularne i to bardzo dobrze. Można mieszkać dużo wygodniej i bezpieczniej. I koszta spadają. 

#4 Guest_Krystiano

Guest_Krystiano
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 09:37

Bardzo ciekawe są te rozwiązania, właśnie przeglądam gotowy projekt takiego domu tutaj www.velvethertz.pl/edge-dom-budowany-na-skale/ i wygląda to zachęcająco. W moim przypadku bardzo ważne jest własne kino dlatego planuje skorzystać z usług tej firmy.

#5 kamiloo

kamiloo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 14:08

Inteligentne domy staja się coraz bardziej popularne. Wiele osób marzy o domu, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie, komfortowo przy minimalnych kosztach eksploatacji. Rozwiązaniem są instalacje bezprzewodowe, które można zamontować w budynku bez konieczności przeprowadzania kolejnego remontu.

Powrót do artykułu: Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

Możliwość instalacji bez konieczności kucia ścian, które wiąże się ze sporym bałaganem, jest jednym z największych plusów bezprzewodowych systemów inteligentnego domu. Nie trzeba czekać na kolejny remont, czy martwić się którędy poprowadzić kable. Sama konfiguracja systemu też nie jest trudna, co można sprawdzić tutaj. Jest to rozwiązanie godne polecenia osobom, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo we własnym domu.

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 01 luty 2018 - 10:27

A co powiesz na takie rozwiązanie jak http://www.jbpartner...ink-RM-PRO-/878dzięki temu rozwiązaniu mozna zarządzać przez sieć Wifi m.in poprzez TV, stereo, DVD, media center, markizy, gniazdka elektryczne, klimatyzacja,bramy garażowe itp. Zakres jest bardzo duży i zależy od własnej inwencji. A sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą smartfona poprzez intuicyjną aplikacje.

#7 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 06:45

Aktualnie jesteśmy na etapie budowy domu oraz zdecydowaliśmy się na kilka takich rozwiazań! Nie da się jednak tak łatwo powiedzieć ile to kosztuje. Określenie jednoznacznej kwoty poniesionych kosztów za instalacje inteligentnego domu nie jest łatwe, bo są rózne rozwiązania, a tym samym i ceny systemów będą różne. Dużo zależy od wielkosci domu, ogrzewania jakie w nim jest.... Od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych..... Zwrot jednak jest w tym przypadku dość szybki.

Poczytajcie sobie o tym tutaj http://automatykaprz...izsze-rachunki/

#8 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 13:12

Przyznam szczerze, że mnie osobiście koncepcja domu inteligentnego interesuje już od dawna. Zacząłem nawet czytać nieco więcej na ten temat np. na Strefie Porad https://iluve.com/st...wanie-swiatlem/  i muszę przyznać, że po lekturze takich artykułów jestem coraz bardziej przekonany do chociażby montażu systemu inteligentnego sterowania światłem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych