Kategorie
Skocz do zawartości

Rynek nieruchomości – ceny mieszkań w Warszawie


Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ale dalej Warszawa jest dosyć droga. Przenosiny do Radzymina, pozwoliły nam zamienić stare mieszkanie na nowe, a okasa została jeszcze na remont nieruchomości. Generalnie stolicę mamy strasznie drogą, i ceny na pewno nie są adekwatne do zarobków. Nie sądzę również, aby kiedykolwiek takie były, bo u nas wszystko jest na opak. Warszawa raczej będzie traciła mieszkańców, a nie ich zyskiwała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie boją się takich decyzji - nie jest łatwo zmienić miasto, za dużo na raz. Pamiętaj też, że w jednym mieszkaniu żyją nawet całe pokolenia.
Nie wszystkich od razu przekonasz do zmiany dużego miasta na małe, tym bardziej kiedy w dużym mieści mieszkali przez całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym niczego odkrywczego - nieruchomości w mniejszych miastach są dużo tańsze. Ludzie wybierają mniejsze miasta dla ciszy, spokoju. Wiadomo. Cena to inna sprawa. Poza tym to są zazwyczaj nowe bloki, które kupuje się taniej niż mieszkania na starych blokowiskach. I jak tutaj zachęcić ludzi do pozostania w metropoliach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie w centrum - chore ceny. Najlepiej gdzieś w okolicy miasta. Mamy np. Akacjową Aleję w Radzyminie, to o czym pisze przedmówca. Inna sprawa jest taka, że kompletnie nie ma sensu osiedlanie się w stolicy przy takich kosztach życia. Tak na prawdę zarabiając średnią krajową w Warszawie do końca życia spłacacie kredyt. A wcześniej nie macie zbyt wielu okazji do tego, aby się dorobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy również poza Warszawą. To co piszecie jest absolutnie prawdą. Stolica zrobiła się strasznie droga, a to co oferuje, w żaden sposób nie przekłada się na jakość. Po prostu tutaj nie warto już mieszkać, lepiej być na dojeździe, bo i tak wyjdzie się na tym bez porównania lepiej. Polskie miasta są zbyt drogie i się nie rozwijają - spokojniej można mieszkać poza miastem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...