Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy 55-letnia kobieta może przejść na emeryturę

wróć do serwisu Kadry 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Skrzywdzona

Guest_Skrzywdzona
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:39

Witam. Po 24 latach byłam na rencie chorobowej z KRUS. W ubiegłym roku odebrano mi prawo do renty odwołała się do Sądu i i do dnia dzisiejszego nie rozstrzygnięto mojej sprawy. Czuję się pokrzywdzona ponieważ mój stan zdrowia w wieku 55 lat jest coraz gorszy cierpię na silne bóle reumatyczne i po 2 operacjach kręgosłupa.Jednym się podwyższa a drugich pozostawia bez środków do życia.

#22 Guest_matka 3 dzieci

Guest_matka 3 dzieci
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 07:40

chciałabym już przejść na emeryturę, mam 55 lat i 31 lat pracy, jestem zmeczona i schorowana, urodziłam i wychowałam 3 synów sama, dlaczego nie ma dla takich jak ja kobiet wcześniejszej emerytury..........jesteśmy spracowane i przemęczone wychowaniem 3 zieci i ciężką pracą......

#23 Guest_do skrzywdzona

Guest_do skrzywdzona
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 23:44

tak to wygląda ,jestem w podobnej sytuacjii,rozumiem i współczuję

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 09:21

chciałabym już przejść na emeryturę, mam 55 lat i 31 lat pracy, jestem zmeczona i schorowana, urodziłam i wychowałam 3 synów sama, dlaczego nie ma dla takich jak ja kobiet wcześniejszej emerytury..........jesteśmy spracowane i przemęczone wychowaniem 3 zieci i ciężką pracą......

Jeżeli dobrze wychowałaś synów, to zapewne mają dobrą pracę i mogą ci pomóc - skoro tak ciężko pracowałaś, żeby ich wychować, to niech teraz odwdzięczą się matce i niech się tobą zaopiekują i cię utrzymują do osiągnięcia wieku emerytalnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych