Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wlasny dom pod Warszawą

wróć do serwisu Księgowość 93 odpowiedzi w tym temacie

#41 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2016 - 13:52

Dla tych, którzy szukają profesjonalnych usług odśnieżania, mogą zajrzeć do link. Jest to profesjonalna i solidna firma, więc warto się zapoznać z ofertą ich usług. 

#42 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 12:48

Znajomi kupili mieszkanie w Ząbkach od Dozbudu jakoś 2 lata temu, ostatnio się spotkaliśmy i mówią, że do pracy dojeżdżają tyle, ile jeździli gdy wynajmowali na Anielewicza. My jedziemy w środę zobaczyć Osiedle San Marino, nową inwestycję tego samego dewelopera, w zeszłym tygodniu byliśmy na osiedlu Parkowa Aleja, ale Kobyłka to znacznie za daleko. Zobaczymy jak to spotkanie, bo chcemy spróbować dostać dofinansowanie MdM, a podobno zgłoszeń jest dużo i niedługo środki z przyszłego roku, które można teraz wykorzystać, się skończą.

#43 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 11:42

Jak nie dom to chociaż działka z fachowo wykonaną altaną opis w kedu.pl, aby latem mieć gdzie wypocząć. Koniecznie gdzieś nie daleko od domu, aby sprawnie wrócić wieczorem.

#44 Guest_Klaudyna80

Guest_Klaudyna80
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 21:51

My rozważamy budowę domu pod Warszawą, działkę ma mąż od rodziców, trochę oszczędności na koncie, no i moglibyśmy wynająć mieszkanie... smile.png Kusząca perspektywa, nie powiem, korci nas taka wyprowadzka i większa przestrzeń. Wstępnie nawet się rozglądaliśmy za projektem. Firmę, która by się zajęła budową, już mamy. Nie ukrywam, że szukamy kogoś, kto zajmie się wszystkim - my się na tym zupełnie nie znamy, no i też nie mamy aż tyle czasu... Mój brat polecił nam firmę Espiro Property, która budowała jego dom. W sumie to oczywiste posunięcie, aby zaangażować do pracy tę samą ekipę. Tym bardziej, że miałam okazję obserwować ich "w akcji" i wiem, że gdy już zapadnie decyzja o budowie, to od razu zgłoszę się do nich po termin. Problemem jest tylko dla nas teraz wybór projekty, mamy z mężem osobne wizje... smile.png Wy zamawialiście projekt indywidualny czy budowaliście wg gotowego? 

#45 engonedon

engonedon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKalisz

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:15

Posiadam działkę 12 arów zaraz pod Warszawą i przez dłuższy czas nie mogliśmy się z mężem zdecydować, czy rozpocząć budowę. Ogólnie mieszkamy w Kaliszu, gdzie oboje mamy pracę i nie chcieliśmy  tego stracić. . Nawet kupcy już przychodzili i oferowali spore sumy za ta działkę.  No ale w końcu się zdecydowaliśmy, do prac zatrudniliśmy ludzi z firmy VEMA i jesteśmy bardzo zadowoleni, także polecam ich bardzo. A jeśli ktoś ma działkę, to niech jeszcze trochę poczeka, bo niedługo znacznie pójdą ceny takich działek w górę.

Od 12 lat pracuję w różnych biurach rachunkowych. W tej chwili obejmuję stanowisko jako księgowa Kaliszewska w biurze na ul. Siemienieckiego 12.

#46 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:19

Żeby mieszkać w domu wcale nie trzeba wyprowadzać się ze stolicy, obecnie budują się osiedla segmentów- niewiele różnią się od zwykłego domu wolnostojącego, a dają dużo korzyści. Weź np. takie osiedle Forest Estate w Wawrze- do centrum Warszawy stosunkowo niedaleko, a masz już swój kawałek ziemi i prawie 200 m domu. No jak dla mnie to mega komfort a i cena jaką oferują za metr jest całkiem korzystna. Pozdrawiam..

#47 jol33

jol33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 09:23

Jeśli chodzi o budowę domu w Warszawie lub okolicach, to myślę, że to dobry pomysł. Na swoim, wśród zieleni, a nie na jakimś wielkim blokowisku :) My co prawda działkę mamy niewielką, ale tej prywatności trochę jest :) Jeśli chodzi o firmę budowlaną, którą tu mogłabym polecić, to bez wątpienia DMD Budownictwo, to firma spod Wawy, ekipa profesjonalna i bardzo rzetelna, nasz dom budowali pod klucz, jesteśmy bardzo zadowoleni :)

#48 Guest_BroM

Guest_BroM
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 00:26

W sumie nigdy o domu w Warszawie nie myślałem.... kupiłem mieszkanie, wydaje się tańsze w eksploatacji. Ale jak już komuś zależy na domu to chyba nie stawiałbym od podstaw, tylko kupił z rynku wtórnego, jest to raczej bardziej opłacalne. Dobre oferty można zawsze znaleźć u agenta Eugeniusza Jaworskiego, w razie czego zostawiam numer -  603 195 624 . Jeśli chodzi o sprzedaż/kupno nieruchomości w dzielnicach południowych, zwłaszcza w Wilanowie to najlepiej uderzać do niego

#49 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 03:11

Nie kupiłabym domu pod Warszawą, bo to byłaby ogromna inwestycja i mnie na to nie stać. Poza tym dojazdy nie z każdego miejsca są takie dobre. Jeśli ktoś pracuje w Warszawie to taniej go wyjdzie kupno mieszkania właśnie w Warszawie, bo z poza Warszawy wyda majątek na dojazdy. Ja teraz przeglądam mieszkania dostępne na tej stronie https://www.wyszukiw...operzy/warszawa , ale jeszcze nie wiem jakie wybiorę, bo nawet nie zdecydowałam się na konkretną powierzchnie. 

#50 Guest_MaciejPawełek

Guest_MaciejPawełek
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2017 - 11:45

Można dobrze poszukać i w normalnej cenie kupić segment w Wawrze chociażby. Tu zwrócę waszą uwagę na dewelopera Aras i Osiedle Stoczniowców 2. Wyszukajcie sobie w sieci. Jak macie inwestować w 70 metrową klitkę to lepiej już dopłacić trochę i mieć naprawdę fajny dom (około 140 metrów) wraz z działeczką.

#51 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 17:29

Budowa domu jednorodzinnego to duże wyzwanie, ale na pewno warto je podjąć :) My marzymy o domku, jak dobrze pójdzie, rozpoczynamy budowę już na wiosnę 2018. Na pewno podstawa to dobra ekipa budowlana - my będziemy budować z Espiro Property, była już tu mowa o tej firmie, cieszę się że mają tak pozytywne opinie, bo tylko nas to utwierdza w przekonaniu, że dobrze wybraliśmy :) 

#52 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 09:43

Jak najbardziej popieram. Plus właśnie jest taki, że to inwestycje bezczynszowe, a więc odpadają pewne koszty. Osiedle Stoczniowców 2 bardzo fajne. Akurat tam nie mieszkam, ale mam kupioną nieruchomość od tego dewelopera w innym  miejscu i mieszkam naprawdę bezstresowo i komfortowo.

#53 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 622 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 15:16

Warto postawić na kupno działki, a później na budowę własnego wymarzonego domu.  Większość osób w tych czasach zanim postanowi coś kupić, zrobić czyta na ten temat informacje. Ja osobiście czytam je na blogach jednym z nich jest http://www.przytulny...-inwestycyjna/

#54 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:37

Też uważam, że budowa domu jednorodzinnego, jeśli się ma taką możliwość, to super decyzja. Własny dom ma wiele zalet, choć są także obowiązki. Wiadomo, koło domy trzeba wykonać pewne prace. Niemniej jednak własny ogródek czy większy metraż są na wagę złota wg mnie :) 

#55 ludek

ludek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:05

Ja znam takie miejsce pod Warszawą, a dokładnie w Józefowie. Właśnie budują osiedle bliźniaków pośród drzew, z dala od miejskiego hałasu. Też szukam domu do kupienia i właśnie niedawno znalazłem tą ofertę, która najbardziej mi się spodobała. W czerwcu mają oddać domy do użytkowania, więc w sumie już niewiele czasu pozostało. Mają jeszcze wolne domki, więc można jeszcze się decydować na zakup. Według mnie lokalizacja jest bardzo fajna. Niby to jest w mieście, ale dzięki tym drzewom czuć taki leśny klimat :).  W dodatku niedaleko płynie Wisła, więc masz tą wodę. Wszystko czego potrzebujesz. Na Twoim miejscu rozważyłbym tą lokalizację. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to sprawdź stronę osiedla Błękitny Józefów.

#56 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 07:00

Własny dom to marzenie wielu, ale trzeba przyznać, że nie jest to tanie marzenie, a pod Warszawą? Pewnie dobre okolice, ale jak ktoś pracuje w stolicy to nie wiem jak z dojazdami

#57 randalK

randalK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:56

Bardzo ciekawą koncepcję domu znalazłem na stronie http://www.ventana.pl/en/houses/ascot/ konkretnie chodzi właśnie o Ascot - bardzo mi się podoba ten wyrafinowany styl i funkcjonalność. Cztery sypialnie (tutaj to już całkiem świetnie) i przestrzenna kuchnia, a do tego dodatkowe miejsce na poddaszu. Przemyślany projekt jak dla mnie dom kompletny zgadzacie się?

#58 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 12:29

Ja z doświadczenia polecam dom. Jednak nie jakiś ogromny bo dużo sprzątania. Chodzi o to, że jak masz ochotę wyjść w kapciach na zewnątrz to nikt się na Ciebie krzywo nie gapi oprócz własnego kota. Howgh!

#59 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 14:24

Budowa domu jednorodzinnego to marzenie wielu osób :) Właśnie o tę swobodę chodzi i fakt, że jest się u siebie :) A do Warszawy dojazd jest dobry z większości okolicznych miejscowości, a na pewno ceny gruntów niższe niż w samej stolicy, więc jest to dobra opcja :) 

#60 drewbud24

drewbud24

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 09 maj 2018 - 11:50

dom z własną działką to piękna sprawa, ja jestem wielbicielką ogrodów także miałabym co robic

drewbud24.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych