Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wlasny dom pod Warszawą

wróć do serwisu Księgowość 93 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 14:00

dobry deweloper, który pomoże Ci przy wszytskim od A do Z. mają dobre ceny za metr, lokalizacje takie jak mówisz + masz doradcę, który pomoga Ci przy całej paierkologii. 

Wiesz co w sumie może to i niezły pomysł, szukałam w okolicach Ząbek właśnie - tam jest świeższe powietrze, bo teraz jak metro ruszy, to będzie całkiem dobry dojazd do centrum i dalej.  Spodobała mi się też nazw San marino (od razu "klimat się ociepla", co nie?

Nazwa ciekawa...smile.png Ale fajniejsza okolica i ceny. Aktualnie, to właśnie San Marino mamy jako nr. one, a chcemy się zdecydować na coś wkrótce. To będzie nasze pierwsze mieszkanie, dlatego jeszcze liczymy, że się załapiemy na "Mieszkanie dla Młodych". Jak wstępnie się rozglądamy, to właśnie wszystko się  zgadza. Tylko w tym roku trzeba mieć już trochę większy wkład własny, bo nie 5%, a 10%. 

#22 Lukasz M.

Lukasz M.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2015 - 16:53

Jak już wybierzesz odpowiednią lokalizację to zapraszam na Mam-sklad.pl. W tym miejscu jednym kliknięciem zapytasz o ceny materiałów budowlanych w 120 hurtowniach i wybierzesz najlepszą ofertę.

Pozdrawiam

#23 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 09:52

No to ja polecam Magaja w okolicach Łomianek. Mieszkamy akurat na osiedlu w Dziekanowie Leśnym, niedawno się wprowadziliśmy. Ten dom jest spełnieniem moich marzeń, nie wyobrażam już sobie mieszkać gdzie indziej. Żadne bloki! A samodzielnie stawianie domu niestety nie ma nasze możliwości było – mąż za granicą, a sama bym tego nie ogarnęła, więc w sumie dobrze się złożyło. Teraz chyba oddali do użytku osiedle w Łomiankach Dolnych – polecam sobie obejrzeć.

#24 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 18:51

Kampinos, tam jest pieknie.

#25 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 12:36

Domy w Serocku od wspomianego Dozbudu - liczyliśmy ile to wyjdzie za metr, zwłaszcza ze teraz jeszcze mają jakąś promocje - coś koło 2900,m2. Chyba naprawdę nie będziemy jednak szukać w Warszawie tylko pod. Wolę dojechac do pracy i mieć 100 metrowy dom w takiej cenie niż klitkę w centrum. 

#26 moris900

moris900

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 00:28

W sumie to każda mniejsza mieścina pod Warszawą kryje w swojej okolicy świetne zakątki, nie potrafię polecić najlepszej :) ale to super pomysł :)

As he read, I fell in love the way you fall asleep: slowly, and then all at once.

#27 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 05 maj 2015 - 07:00

Takich nieruchomości to nie brakuje, zobaczcie - http://www.emeralddevelopment.pl/domy Bardziej wypada zadać pytanie kto faktycznie posiada środki na to, aby rzeczywiście móc kupić sobie dom w tej okolicy. A wiadomo, że dom w stosunku do bloków to całkowicie inny standard życia.

#28 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 12:36

patiks - szmaragdowe domy, to się muszą chyba nieźle cenić, bo nawet tej ceny tam nie znalazłam. Te w Serocku  są od 320 000, więc jak cena niewielkiego mieszkania w Wawie. 

moris900- tylko pozostaje kwestia dojazdu, jak ktoś pracuje w stolicy. To jest chyba największa bariera, ale nie do nieprzeskoczenia. smile.png

#29 nataliagra

nataliagra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2015 - 13:52

Myślę o dokładnie tym samym, ale niestety jeszcze trochę trzeba odłożyć :) Dlatego dla inspiracji ten temat zapisuję :)

#30 m4k210

m4k210

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 maj 2015 - 15:15

Ciekawa sprawa, jeśli szukacie nadal pomocy technicznej z laptopami to udajcie się do specjalistów : http://centralnyserw...pow.pl/kontakt/

#31 Guest_Elizek

Guest_Elizek
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 13:17

Kaśka - dziś odległości do pracy nie stanowią problemy w dobie "globalnej wioski" coraz więcej prac można wykonywać zdalnie, a w firmie pojawiać się raz na jakiś czas, to dojazd z Serocka czy z innej miejscowości pod Warszawą nie stanowi problemu, przez Warszawę z jednego końca w drugi się dłużej często jedzie niż do niej.

#32 Werka90

Werka90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 19:12

Przejrzyj ogłoszenia w prasie. Tak będzie najszybciej, myślę.

Też tak uważam :)

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:30

Pod Warszawą coraz trudniej jest coś ciekawego znaleźć i trzeba jednak rozglądać się coraz dalej, szczególnie w kwestiach cenowych. Przykładowo w Serocku są interesujące inwestycje jak ta od Dozbudu. Wokoło sporo terenów zielonych, a dodatkowo jezioro. Od Warszawy lokalizacja jest oddalona o kilkanaście kilometrów.

Z narzeczonym dużo gadaliśmy ostatnio, że fajnie byłoby za jakiś czas wyprowadzić się z Wawy i mieć coś swojego. Tym bardziej, że mamy dużego psa i mieszkanie w bloku nie jest dla niego dobre. Słyszałam o domach Dozbudu. Myśleliśmy o Góraszce. Jest bardzo blisko Wawy, cisza, spokój a dookoła zieleń. Szczerze mówiąc coraz bardziej mi to zaczyna pasować. Mieszkam co prawda na Powiślu, więc dzielnica fajna... ale powoli mam już dosyć tego warszawskiego zgiełku

#34 grzechol

grzechol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 17:15

Okolice lasu kabaskiego to bardzo ladna, chociaż dosyć dorga lokalizacja. Blisko metra, zieleni, hipermarketów. Mi też marzy sie zamieszkać w takim miejscu :)

#35 imanima

imanima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 14:33

Moim zdaniem takie mieszkanie pod Warszawą to spora inwestycja... Teraz w grę wchodzi to, czy chcesz to mieszkanie wynająć czy kupić na własność. Wiadomo jakie są ceny w stolicy... Za jeden metr kwadratowy takiego mieszkania trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych - wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest dane mieszkanie oraz w jakiej lokalizacji jest położone - im bliżej centrum, tym ceny wyższe, to normalne ;) Na Twoim miejscu pomyślałabym o wybudowaniu swojego własnego domu lub o kupnie mieszkania w stanie deweloperskim, które będziesz mogła urządzić wedle własnych upodobań ;)

#36 wrona29

wrona29

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 październik 2015 - 19:24

A znajdesz sobie sprawę z kosztów? Chciałabyś kupić czy wynająć?

Ja jestem dzieckiem rock’n’rolla.

#37 Romek220

Romek220

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 14:04

Widziałem jakiś czas temu informacje o Dozbudzie, mają naprawdę ładne osiedla na swojej stronie internetowej, ceny też mają umiarkowane, myślę że warto zadzwonić i pogadać właśnie tam. Nic w końcu nie stracisz, a ile można zyskać tongue.png biggrin.png

#38 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 13:36

Proszę tutaj - http://www.emeralddevelopment.pl/domy

Generalnie można teraz kupić dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy czym jednak to wszystko wymaga stosownego budżetu. Nie ma co ukrywać, że bez odpowiedniego budżetu nie ma szans na coś takiego, bo jednak dom w tej okolicy to atrakcja dla bogatych.

#39 eliza.napara

eliza.napara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:31

Kilka lat temu dostałam pracę w Warszawie więc postanowiłam się tam przeprowadzić, założyłam rodzinę kupiłam dom pod warszawą a teraz zostałam przeniesiona do placówki we Wrocławiu, początkowo byłam przerażona chciałam już sprzedać swój wymarzony dom pod warszawa i przeprowadzać się do Wrocławia na szczęście nie musiałam, okazało się że mam świetne połączenie samolotem i przylatuję do domu co trzy dni do tego jeszcze rewelacyjny  parking przy lotnisku Modlin http://modlinparking.pl/parking/ i na szczęście z niczego nie musiałam rezygnować 

#40 Werka00

Werka00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2016 - 10:53

Wiesz, moim marzeniem jest wybudować jedno wielkie schronisko dla psiaków, ale nie mam na to kasy...:-) zakładam, że skoro masz takie marzenie i już rozglądasz się za miejscem, gdzie mogłabyś się wyprowadzić, to masz na to fundusze? Ja na Warszawę w życiu bym nie postawiła, choć niby jest tam więcej możliwości, ale czy to prawda? Moja koleżanka we wrześniu wyprowadziła się do Warszawy i już planuje wracać, bo całe przedsięwzięcie okazało się totalną klapą...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych