Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wlasny dom pod Warszawą

wróć do serwisu Księgowość 71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adelajda

Adelajda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 15:19

Tak od dłuższego czasu już chodzi za mną "wyprowadzka" ale nie z bloku do bloku, tylko do własnego domu, najlepiej gdzieś pod Warszawą, na jakimś cichym osiedlu pośród drzew, a gdyby gdzieś nad wodą, to byłoby marzenie. Jeśli ktoś zna jakieś fajne miejsce, to niech podrzuci tu info. Dzięki z góry za odpowiedź.

#2 Asteron

Asteron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 11:07

Myślę, ze najpierw musisz zadać sobie pytanie z której strony takiego domku szukać. Warto, żeby nie trzeba było przejeżdżać przez całe miasto bo wieki na tym zejdą :) Także od której strony marzysz sobie o takim domku? :)

#3 janek437

janek437

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:09

Jeśli masz pieniądze, to i dom odpowiedni dla siebie znajdziesz. My dopiero odkładamy pieniążki na http://www.vwbank.pl...ednosciowe.html i mam nadzieje, że za kilka lat nam sie uda go kupić, albo wybudować. Działka też się znajdzie, bo obecnie na rynku jest cała masa najróżniejszych ofert i to w przystępnej cenie.

#4 waldko

waldko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • Lokalizacjaa gdzie mnie nie ma!

Napisano 20 lipiec 2014 - 17:18

Przejrzyj ogłoszenia w prasie. Tak będzie najszybciej, myślę.

#5 fikusa91

fikusa91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaRecenzje kosmetyków fryzjerski i sprzętu do włosów

Napisano 22 lipiec 2014 - 08:13

Zastanów się również dobrze nad projektem, żeby spełniał Twoje oczekiwania. 

#6 marysia8383

marysia8383

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:33

my też mieliśmy taki problem, że z bloku do bloku, ale znaleźliśmy fajną ofertę mieszkania na parterze z ogródkiem, cena dość przyzwoita, a i na remont dużo nie wydaliśmy, szukaliśmy na  http://www.ihouse.pl...edaz/mieszkanie fajna sprawa z tą wyszukiwarką, zwłąszczam,że można poszukać sobie na spokojnie w zaciszu swojego mieszkania, zerknij bo warto i może zmienisz zdanie.

#7 Guest_D.

Guest_D.
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:45

Zobacz tutaj: http://mojafirma.inf...sci/inwestycje/

A jak chcesz budowac dom to tu: http://mojafirma.inf...homosci/budowa/

#8 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 sierpień 2014 - 18:44

Pod Warszawą coraz trudniej jest coś ciekawego znaleźć i trzeba jednak rozglądać się coraz dalej, szczególnie w kwestiach cenowych. Przykładowo w Serocku są interesujące inwestycje jak ta od Dozbudu. Wokoło sporo terenów zielonych, a dodatkowo jezioro. Od Warszawy lokalizacja jest oddalona o kilkanaście kilometrów.

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 804 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 13:33

Zastanów się najpierw ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć :)

Always look on the bright side of life!

#10 efka7

efka7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:26

Dom to fajna sprawa. Mieszkanie całe życie w blogu to męczarnia. Podziwiam Cię za tę decyzję.

Płacisz niski zus?

#11 MalgorzataM

MalgorzataM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:39

Sama chciałabym mieć dom pod Warszawą:)

Ciepłolubna:)

#12 Żure45

Żure45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWłochy, lombardia

Napisano 19 sierpień 2014 - 09:50

To fajna opcja, Ale niestety bardzo droga. Zazdroszczę 

#13 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 14:49

Pod Warszawą coraz trudniej jest coś ciekawego znaleźć i trzeba jednak rozglądać się coraz dalej, szczególnie w kwestiach cenowych. Przykładowo w Serocku są interesujące inwestycje jak ta od Dozbudu. Wokoło sporo terenów zielonych, a dodatkowo jezioro. Od Warszawy lokalizacja jest oddalona o kilkanaście kilometrów.

Dozbud znam bo bardzo dużo inwestycji prowadzi. z tego co mi wiadomo wszystkie są z dobrym dojazdem do centrum warszawy. A tak swoją drogą.... jestem ciekawa jak to będzie jak dokończą drugą linie metra.

#14 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 12:39

Dom może i fajna sprawa, ale jak ma się Ziemię - albo sporo kasy. Poza tym dużo czasu, bo przy domu jest mnóstwo roboty, chociażby odśnieżanie zimą. Wolę mieszkanie. Dozbud mnie zainteresował..

#15 Kensington

Kensington

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2014 - 03:06

No tak wygodniej mieć mieszkania, ale to za opłaty mniejsze przy domu takie jak "czynsz"

#16 Adelajda

Adelajda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów

Napisano 23 październik 2014 - 14:25

Dom może i fajna sprawa, ale jak ma się Ziemię - albo sporo kasy. Poza tym dużo czasu, bo przy domu jest mnóstwo roboty, chociażby odśnieżanie zimą. Wolę mieszkanie. Dozbud mnie zainteresował..

Wiesz co w sumie może to i niezły pomysł, szukałam w okolicach Ząbek właśnie - tam jest świeższe powietrze, bo teraz jak metro ruszy, to będzie całkiem dobry dojazd do centrum i dalej.  Spodobała mi się też nazw San marino (od razu "klimat się ociepla", co nie?

#17 pozyczka-online

pozyczka-online

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 25 październik 2014 - 00:06

Tak od dłuższego czasu już chodzi za mną "wyprowadzka" ale nie z bloku do bloku, tylko do własnego domu, najlepiej gdzieś pod Warszawą, na jakimś cichym osiedlu pośród drzew, a gdyby gdzieś nad wodą, to byłoby marzenie. Jeśli ktoś zna jakieś fajne miejsce, to niech podrzuci tu info. Dzięki z góry za odpowiedź.

A dlaczego to musi być pod Warszawą? Sama myślę o wyprowadzce ale biorę pod uwagę promień 100km.

#18 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 22:21

Wiesz co w sumie może to i niezły pomysł, szukałam w okolicach Ząbek właśnie - tam jest świeższe powietrze, bo teraz jak metro ruszy, to będzie całkiem dobry dojazd do centrum i dalej.  Spodobała mi się też nazw San marino (od razu "klimat się ociepla", co nie?

No, dobrze rozumujesz. I ceny dwa razy niższe niż bliżej centrum. Tam znalazłam mieszkanie, które by mi mega odpowiadało za mniej niż 300 tysięcy. Dobra inwestycja, bo jak metro tam będzie to ceny w górę od razu do 400-450k wink.png

#19 Guest_Tirek

Guest_Tirek
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:32

Właśnie się zastanawiam nad mieszkaniem pod Warszawą, sama stolica jest dla mnei zbyt głośna - wolę jednak swojskie zacisze. Sprawdziłem kilka opcji i są ciekawe, ktoś może powiedzieć coś więcej o tym Dozbudzie?

#20 Guest_kaska

Guest_kaska
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 16:37

dobry deweloper, który pomoże Ci przy wszytskim od A do Z. mają dobre ceny za metr, lokalizacje takie jak mówisz + masz doradcę, który pomoga Ci przy całej paierkologii. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych