Kategorie
Skocz do zawartości

Zardzewiały, zaśniedziały odbłyśnik reflektora. Czy warto regenerować?

Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy po kilku latach użytkowania samochodu zauważamy spadek mocy świecenia reflektorów naszego samochodu, zastanawiamy się, jakie kroki podjąć, by reflektory znów świeciły jaśniej. Czasem myślimy o regeneracji reflektorów i zastanawiamy się, czy warto.

Powrót do artykułu: Zardzewiały, zaśniedziały odbłyśnik reflektora. Czy warto regenerować?

• 3 lata później...
Gość mr crabs
Sam kiedyś się zastanowiłaem nad regeneracją reflektora w samochodzie. Początkowo planowałem samochód oddać do specjalisty ale ostatecznie wyszło że to nie taka cięzka sprawa. Większość informacji na ten temat można zdobyć na youtubue youtube.com/watch?v=_QY1JIrfu2I czy z innych źródeł. Jazda nocą od tego czasu jest o wiele przyjemniejsza.

• 8 miesięcy temu...
Myślę, że najlepiej będzie jeżeli po prostu skontaktujesz się z serwisem, który zajmuje siię regeneracją reflektorów w samochodach. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci http://www.reflektory.autogamma.plkompleksowo zajmują się każdego rodzaju lampami i co ważne w przystępnych cenach. Efekt może naprawdę powalić, także polecam nad tym pomyśleć :)

• 4 miesiące temu...
Ja sie nie zdecyduje sam na regeneracje w zyciu :D Ale mam pytanko, może ktoś korzystał z usług firmy www.reflektory.autogamma.pl i poleca? Hmm... mają dość ciekawą ofertę bo można do nich odesłac lampy kurierem bez wychodzenia z domu tak naprawdę, ale pytanie czy jest warto?

• 3 tygodnie później...
Filipek34 ja korzystałam i mogę polecić wlasnie Auto Gamme :) wysyalalam lampy okolo rok temu i nadal są w tak samo świetnym stanie ;) koszt nie drogi a fachowe i rzetelene podejscie do tematu

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...