Kategorie
Skocz do zawartości

doposażenie auta

Gość alinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 rok później...

A ja do swego auta poszukuję solidny pokrowiec na auto. Zależy mi aby przede wszystkim nie przepuszczał wody, bo wraz ze zbliżającą się wiosną pojawiają się u mnie kłopoty z wpadającymi liśćmi do układu wentylacyjnego. Na wietrzne oraz deszczowe dni chcę go jakoś zabezpieczać. Gdzie najlepiej kupić taki pokrowiec? W sklepie stacjonarnym, czy internetowym? W jednym z internetowych http://mototame.pl/ są takie, które by mnie interesowały, ale nie mogłem znaleźć opinii o nich. Może ktoś zna się na tym i poleci mi co mam konkretnego szukać lub jakiś sklep? Dzięki z góry za podpowiedzi.

• 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Toyotę Auris kupiłem w oryginalnej wersji z Japonii i pierwsze co zrobiłem, to zamontowałem w niej gaz.

Po drugie uznałem, że przyda mi się dodanie moce, wiec wykonałem zabieg z chipem. Prosty, gdyż zależało mi nie tylko na mocnym podrasowaniu osiągów co na dodaniu nieco mocy. Wyszło fajnie tym bardziej, że moc silnika w przypadku tego pojazdu nie jest za duża.

Polecam takie działania, gdyż Toyoty do takich 'tematów' bardzo dobrze się nadają.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie bez konkurencji na polskim necie jest hurtownia czy tez sklep terenowiec 4x4 - zobaczcie sami jaki maja wybor, a czesto sa promocje na dany rodzaj wyposazenia czy konkretnego producenta. Warto odwiedzac regularnie

• 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Warto zajrzeć na https://inter-rally.pl/pol_m_Kola_Dystanse-Eibach-Pro-spacer-1899.html   , znajdziecie u nich między innymi dystanse kół, które nadadzą charakteru oraz poprawią osiągi auta. Nadają się szczególnie do sportowych samochodów, biorących udział np. w rajdach czy wyścigach samochodowych. 

• 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zabierając się za poszukiwania wysokiej jakości i jednocześnie trwałości odnośnie części samochodowych to w mojej ocenie zdecydowanie warto tutaj również wspomnieć o jednym z moich ulubionych sklepów, czyli ford-esklep.pl gdzie będziecie mogli kupić praktycznie wszystko co potrzebne do swojego Forda. Jednocześnie z łatwością dopasowania ich nie tylko do różnych modeli, ale też konkretnej wersji ponieważ jest szybka wyszukiwarka po VIN-ie. Konkretna obsługa, rozbudowana oferta. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście jak najlepszych wyborów oraz pełnej sprawności auta życzę!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...