Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Projekt ogrodu: Taras wykończony kostką brukową i drewnem

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 06:21

Połączenie dwóch różnych materiałów daje wiele nowych możliwości aranżacyjnych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest połączenie dwóch materiałów: kostki brukowej i drewna – do budowy tarasu. Przy użyciu tych dwóch materiałów w ciekawy sposób zaaranżujemy nawierzchnię tarasu.

Powrót do artykułu: Projekt ogrodu: Taras wykończony kostką brukową i drewnem

#2 Guest_bander

Guest_bander
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 08:34

Yyyy... Wygląda trochę, jakby komuś się skończył bruk, ewentualnie musiał zrywać w tym miejscu, a potem tymczasowo czymś przykrył. Nie podoba mi się.

#3 Guest_Emerald

Guest_Emerald
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 09:44

Mi też nie za bardzo. Bardziej eleganckim rozwiązaniem wydaje się położenie na taras jakiejś ładnej płyty jednolicie. Co za dużo, to niezdrowo. Najlepiej zacząć od kontaktu z jakąś firmą, która montuje tarasy i tam popytać o dobre rozwiązania. Ditrich na przykład ma tarasy w ofercie. Układali mi kostkę w ogrodzie, także wiem, że co do jakości nie ma zastrzeżeń.

#4 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów

Napisano 04 sierpień 2021 - 15:24

No dobra słuchajcie ja na mój taras muszę na szybko zamówić nowe meble. Jakie meble tarasowe są warte zakupu i gdzie najlepiej je zamawiać? Bo sam nie wiem, to mój pierwszy zakup tego typu i nie znam się na tych meblach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych