Skocz do zawartości


Zdjęcie

Roczne sprawozdanie finansowe spółek komandytowych


wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 102955 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 02:59

Każda spółka komandytowa ma obowiązek złożenia rocznego sprawozdania finansowego do właściwego sądu rejestrowego w terminie 3 miesięcy od dnia bilansowego. Sprawozdanie zostaje poddane badaniu biegłego rewidenta w przypadku kontynuacji działalności. Roczne sprawozdanie finansowe składa komplementariusz prowadzący sprawy spółki w terminie 15 dni od jego zatwierdzenia.

Powrót do artykułu: Roczne sprawozdanie finansowe spółek komandytowych

#2 Guest_Księgowy

Guest_Księgowy
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 19:37

Co za bzdura we wstępie do tego artykułu - to w jakim czasie składa się sprawozdanie w Sądzie Rejestrowym - 3 miesiące od dnia bilansowego???!!! czy do 15 dni po jego zatwierdzeniu?

#3 Guest_Maja2020

Guest_Maja2020
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 11:31

Dzień dobry, mam pytanie może nie do końca na temat, ale dotyczące sprawozdań finansowych. Prowadzę badanie rynku (tylko dla swoich celów) w zakresie problemów związanych z opracowywaniem dokumentów do rocznego sprawozdania finansowego. Czy mogłabym prosić o pomoc i odpowiedź na pytania: co jest Państwa największym problemem w trakcie prac nad sprawozdaniem oraz czy sprawozdania są sprawdzane pod kątem językowym (literówki, zła odmiana rzeczownika itp.)?

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych