Kategorie
Skocz do zawartości

Roczne sprawozdanie finansowe spółek komandytowych


Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każda spółka komandytowa ma obowiązek złożenia rocznego sprawozdania finansowego do właściwego sądu rejestrowego w terminie 3 miesięcy od dnia bilansowego. Sprawozdanie zostaje poddane badaniu biegłego rewidenta w przypadku kontynuacji działalności. Roczne sprawozdanie finansowe składa komplementariusz prowadzący sprawy spółki w terminie 15 dni od jego zatwierdzenia.

 

Powrót do artykułu: Roczne sprawozdanie finansowe spółek komandytowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość Księgowy
Co za bzdura we wstępie do tego artykułu - to w jakim czasie składa się sprawozdanie w Sądzie Rejestrowym - 3 miesiące od dnia bilansowego???!!! czy do 15 dni po jego zatwierdzeniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Maja2020

Dzień dobry, mam pytanie może nie do końca na temat, ale dotyczące sprawozdań finansowych. Prowadzę badanie rynku (tylko dla swoich celów) w zakresie problemów związanych z opracowywaniem dokumentów do rocznego sprawozdania finansowego. Czy mogłabym prosić o pomoc i odpowiedź na pytania: co jest Państwa największym problemem w trakcie prac nad sprawozdaniem oraz czy sprawozdania są sprawdzane pod kątem językowym (literówki, zła odmiana rzeczownika itp.)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...