Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zrobić dekoracyjny dozownik na mydło?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102334 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 02:41

Dekoracyjny dozownik na mydło ozdobi naszą łazienkę. Często ładne dozowniki na mydło odstraszają cenami, ale może to być zachętą do wykonania go samodzielnie. Zwykły słoik możemy zamienić w piękny dozownik, który możemy w dowolny sposób ozdobić, na przykład muszelkami lub kamyczkami.

Powrót do artykułu: Jak zrobić dekoracyjny dozownik na mydło?

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 11:07

Nie wiem, jakoś do mnie nie przemawia taka filozofia, dozowniki do mydła to wcale nie jest jakiś mega kosmiczny wydatek kwestia tego, żeby poświęcić odrobinę czasu i znaleźć odpowiednie pozycje, dla siebie, ale jak ktoś idzie na łatwiznę i zamiast poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej pozycji bierze pierwszy lepszy to potem są takie efekty. Przykładowo taki dozownik faneco - http://izi.sklep.pl/...5-l,id1522.html koszt 70 zł. Nie wiem czy to w skali wszystkich wydatków jakie trzeba ponieść w związku z łazienką jest jakiś koszt nie do przebycia. 

#3 Guest_zakręcona

Guest_zakręcona
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 17:25

należę do osób lubiących "dłubanie" smile.png i chętnie samodzielnie wykonuję przeróżne drobiazgi w domu. Co do pomysłu na dozownik doradzam zamianę czynności smile.png i najpierw wycięcie otworów na pompkę a dopiero potem dokładne malowanie wieczka. dzięki temu pod lakierem wokoło wycięcia nie będzie się pojawiała "plama" rdzy od cięcia wgłąb .

pozdrawiam wszystkich  majsterkowiczów i twórców rękodzieła smile.png

#4 kamilazbych

kamilazbych

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 09:46

Ja też lubię pomajsterkować :) Aczkolwiek w drewnie, mam na myśli mydelniczki do mydła aleppo. Temat prosty i łatwy. Pare deseczek, korki i wiertareczka. Super sprawa. O dozwoniku do mydła jeszcze pomyślę

#5 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:31

Ja swoje dozowniki zamawiałem ze strony https://www.lideropa.../-do-mydla.html. Cenowo wyszło bardzo atrakcyjnie, a same dozowniki są ładne i solidnie wykonane, a to właśnie na tym zależało mi najbardziej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych