Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak połączyć nowoczesne przedmioty z antykami?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102958 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 02:14

Podczas gdy jedni wolą udekorować swój dom w określonym stylu, inni szukają drogi, by stworzyć miejsce oryginalne i niepowtarzalne - w tym celu można zakupić antyki. Jak połączyć nowoczesne przedmioty z antykami? Mieszanie różnych trendów dodaje wnętrzom dreszczyku emocji i wprowadza element zaskoczenia.

Powrót do artykułu: Jak połączyć nowoczesne przedmioty z antykami?

#2 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 22:00

Fuzja nowoczesności z zabytkowymi przedmiotami czy meblami do świetny pomysł i wbrew pozorom to wcale się ze sobą nie "gryzie", a faktycznie dodaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ja np. w kuchni mam takowe połączenie- nowoczesny sprzęt AGD a meble stylizowane na zabytkowe, oczywiście z prawdziwego drewna. Na giełdzie antyków, kupiłem też ponad 100 letni zegar stojący, upatrzyłem go sobie najpierw na stronie https://www.antyki-b....pl/kategoria/2, dodam, że można wiele wspaniałych dodatków do wnętrz tam kupić. Wszystko gra ze sobą idealnie. Myślę też nad ponowną wizytą na Broniszach, bo chciałbym dokupić również serwis kawowy, najchętniej niemiecką porcelanę.

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 08 październik 2019 - 12:58

Takie połączenia antyków z meblami nowoczesnymi to strzał w dziesiątkę. Świetnie się razem komponują i jeszcze lepiej wyglądają. To chyba najczęściej wykorzystywany trend przy urządzaniu gabinetów i biur. Trudno się temu dziwić, skoro mając pod rękę takie pomysły jak te na www, to aż się prosi żeby wstawić do swojego gabinetu zabytkowy fotel czy komodę.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1107 postów

Napisano 29 maj 2020 - 05:39

Oczywiście trzeba jeszcze mieć pewne wyczucie, bo taki styl eklektyczny nie jest łatwy, ale rozumiem, dlaczego wiele osób ma wątpliwości, czy antyki pasują do nowoczesnych wnętrz. Tutaj też można przeczytać o tym: http://elementarzpro...zesnych-wnetrz/. Można w sieci znaleźć wiele podpowiedzi odnośnie tego, jak łączyć takie meble z innymi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych