Kategorie
Skocz do zawartości

Jakie oświetlenie wybrać do sypialni?

Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie w sypialni to niezwykle ważny element jej wyposażenia. Najlepiej jest zastosować w sypialni kilka rodzajów oświetlenia. Inne źródło światła będzie potrzebne do czytania przed snem i inne do stworzenia nastroju. W czasie doboru oświetlenia istotna jest również barwa światła.

Powrót do artykułu: Jakie oświetlenie wybrać do sypialni?

• 8 miesięcy temu...

Pytanie dość indywidualne. Każdy ma inne upodobania, każdy ma inne potrzeby. Są osoby, które lubią poczytać przed zaśnięciem (potrzeba konkretnego oświetlenia), są i takie które tylko oglądają tv. Każdy musi sobie dobrać sam, a nie pytać na forum, bo o gustach się nie dyskutuje.

• 3 tygodnie później...

Zawsze istnieje jeszcze alternatywa - http://www.conrad.pl/Lampa-naftowa-Petromax-HK500,-829%2f500CP,-srebrna.htm?websale8=conrad&pi=672408&ci=SHOP_AREA_14748_0611042 Oczywiście to rozwiązanie wyłącznie pod wybrane przypadki i sytuacje awaryjne, ale dokładnie takie, które zdecydowanie powinno się sprawdzić.

• 5 tygodni później...

Do sypialni potrzebawałem dwie lampy: jedna zamontowana na suficie, a druga, racji że lubie czytać przed snem, a nie mam możliwości aby postawić tradycyjnej lampki biurkowej obok łóżka, wybrałeł kinkiet i zamontowałem go na ścianie. Najwygodniejsze rozwiązanie jak ktoś lubi czytać. Wydaje mi sie że wybrałem najtaszy sklep z lampami www.ampla.eu i tam je kupiłem.

• 2 lata później...

Każdy ma swoje upodobania tak jak to już pisali wcześniej, każdy ma inne potrzeby. Ja przeważnie nie trace czasu na szukanie rzeczy po sklepach tylko przeglądam różne oferty w sklepach internetowych. Znacznie mi to ułatwia szukanie. Poźniej ewentualnie jade już bezpośrednio do sklepu i kupuje. Teraz szukam lampki biurkowej kreślaskiej, ponoć lepiej się przy nich pracuje w domu bo są mocowane do biurka: https://e-adma.pl/p/3/2451/lampka-biurkowa-kreslarska-e27-przykrecana-lampki.html macie takie może? Nie wiem czy w to zainwestować

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...