Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zwrot kosztów dla świadka

wróć do serwisu INFOR.pl 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 15:31

Czy mozna wyslac wniosek o zwrot kosztow podrozy do sadu poczta czy trzeba dostarczyc osobiscie

to forum pytasz???? zadzwoń do sądu i zapytaj do diaska

#22 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 11:38

pyta na forum.. oczywiście ... po to Bogdanie są fora

#23 Guest_stały bywalec

Guest_stały bywalec
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 10:47

Można pocztą.

#24 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:30

pyta na forum.. oczywiście ... po to Bogdanie są fora

Chyba jednak nie, oczywista oczywistość, że najpierw pytasz adresata, czyli sąd, a fora podpowiedzą w sprawach mniej oczywistych.

#25 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 11:23

ja byłam na sprawie 14.08.2015 i dopiero dzisiaj dostałam decyzję o przyznaniu mi 80 zł ( 194 km ) a kiedy dostanę gotówkę ??? niby 7 dni musi się decyzja uprawomocnić , masakra

Ja byłam na sprawie teraz 18 kwietnia postanowienie dostałam w Sierpniu o zwrocie kosztów mamy jutro  Wrzesień i cisza.Masakra

#26 Guest_bisi

Guest_bisi
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 19:38

u mnie podobnie rozprawa była w kwietniu a zwrotów kosztów dniówki nie widzę do dziś. Sąd na maile nie odpowiadają już dwa tygodnie a jak dzwonie to mówią że sędzia musi to klepnąć ale kiedy to nastąpi nikt nie wie.Jest jakiś termin jaki mają na zwrot ? Może do Ziobry trzeba napisać aby ich pogonił :P bo przecież tak prężeni mają działać po zmianach w sądownictwie.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 21:34

Rozprawa w październiku do dziś czyli 10 maja nie otrzymałem zwrotu kosztów. @ nie odpisuje , telefonów nie odbierają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy