Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Podatek od umowy pożyczki

wróć do serwisu INFOR.pl 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 00:23

Podatek od umowy pożyczki wynosi co do zasady 2%. Stawka podatku w wyjątkowych przypadkach może wynosić również 20%.

Powrót do artykułu: Podatek od umowy pożyczki

#2 Guest_Pan Tommy Larry

Guest_Pan Tommy Larry
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 05:58

Pozdrowienia dla Ciebie, Wszystkie rodzaje kredytu są pożyczone z oprocentowaniem na poziomie 3% i waha się od minimum 1.500 dolarów do maksymalnie $ 5.000.000,00 na maksymalny okres 30 lat. Więc jeśli jesteś w potrzebie pożyczki, prosimy wysłać do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy. Nasze usługi obejmują * Home Loan * Auto Loan * Kredyt hipoteczny * Business Loan * Międzynarodowy pożyczki * Prywatne pożyczki WNIOSEK KREDYTOWY Nazwa: Płeć: Wiek: adres: stan: Kraj: Kwota potrzebna: czas trwania: Numer telefonu: e-mail: eaglefinancialhomeltd@hotmail.com Pozdrawiam. Pan Tommy Larry

#3 Guest_Mr. Richard Cosmos

Guest_Mr. Richard Cosmos
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 16:02

Czy potrzebujesz pożyczki? jeśli tak, wyślij e-mail: (richardcosmos5@gmail.com), aby uzyskać więcej szczegółów

#4 Guest_Tony Rock

Guest_Tony Rock
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 20:30

Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com} Pożyczający INFORMACJE: Kwota kredytu: Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko: Dane kontaktowe pożyczkobiorcy: Państwo i stan: Miasto: Narodowość: Finansowanie kredytu: Czas trwania pożyczki: Stan cywilny: Wiek: Seks: Miesięczny przychód: Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com Numer telefonu: +1903) 568-0039 Pan Tony Rock Główny konsultant

#5 Guest_queeneth company

Guest_queeneth company
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 00:05

PILNA OFERTA KREDYTÓW PRAWNYCH JUŻ TERAZ: (queenethloans@gmail.com) Szukasz pożyczki biznesowej? pożyczka osobista, kredyt mieszkaniowy, samochód pożyczki, pożyczki studenckie, pożyczki konsolidacyjne zadłużenie, pożyczki niezabezpieczone, przedsięwzięcie kapitał itd. .. Czy też odmówiono ci pożyczki przez bank lub instytucja finansowa z dowolnego powodu. Jesteśmy prywatnymi pożyczkodawcami, pożyczamy dla firm i osób fizycznych o niskim oprocentowaniu po przystępnej cenie 2% stopy procentowej. jeśli jesteś zainteresowany pożyczką? Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem (queenethloans@gmail.com) i dzisiaj otrzymaj pożyczkę. WhatsApp: +2348062209818

#6 Guest_CANADA BUSINESS GROUP

Guest_CANADA BUSINESS GROUP
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 09:34

W tym okresie CANADA BUSINESS GROUP uczestniczy w programie pomocy finansowej, udzielając pożyczek wszystkim zainteresowanym osobom i firmom na całym świecie. Czy odmówiono ci kredytu przez banki z powodu złej oceny kredytowej, czy też próbowałeś uzyskać pożyczki w innym miejscu i rozczarowałeś się, lub musisz założyć firmę, ale twój kapitał to za mało? Złóż wniosek o pożyczkę na obecnym poziomie, podczas gdy ten program pomocy finansowej nadal trwa. Wyślij wszystkie aplikacje do dowolnego z tych e-maili; canadianbusinessloans@gmail.com

#7 Guest_JOSHUA ERB

Guest_JOSHUA ERB
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 09:37

Cześć, jestem Joshua. W 2017 roku zrobiłem coś, co zmieniło moje życie na lepsze finansowo. Dwa miesiące po roku 2017 straciłem większość aktywów z powodu wybuchu pożaru w moim sklepie, w wyniku czego straciłem wszystkie długi. Potrzebowałem do 20000 $, aby odzyskać, otrzymanie pożyczki było poza moimi opcjami, które już pożyczyłem za dużo od mojego banku i dwóch firm pożyczkowych. Byłem zdruzgotany, gdy przyjaciel dał mi e-mail do kontaktu, mówiąc, że mogą mi pomóc z potrzebną mi ilością, byli hakerami. Na początku zignorowałem, ponieważ wcześniej znałem wszystkich tych ludzi i nie chciałem zostać oszukanym, ale nie było nikogo, do kogo mógłbym się zwrócić, więc wysłałem e-mail. Odpowiedzieli i dali mi dostępne pakiety, powiedziałem im, że potrzebuję 20000 $, powiedzieli mi szczerze, że plan nie był dostępny do następnego weekendu, więc musiałem czekać. Wreszcie! Było dostępne, ale powiedzieli, że najpierw muszę zapłacić za usługi, Cholera! Mam problemy z zaufaniem. Nie było mowy, żebym wysłał kwotę za coś, czego nie byłem pewien, więc zdałem. Dwa dni później, kiedy zobaczyłem swój status, musiałem do nich wracać. Powiedziałem im, że chcę wypróbować najpierw z najniższą kwotą, zapłaciłem im 200 $ za 2500 $, aw ciągu 3 godzin byłem w kasie western union. Poważnie! Byłem wstrząśnięty! Potem poszedłem dalej i zamówiłem 20000 $ i zapłaciłem im żądaną opłatę, następnego dnia wypłacałem pieniądze wiele razy, ponieważ wszyscy wiecie, że była ograniczona kwota, którą można było wypłacić w danym momencie. Od tamtej pory robię z nimi interesy i od tego momentu nie żałuję tego. Czuję się dobrze. Ty też chcesz dostać pieniądze, wyślij je teraz pocztą elektroniczną; checkmatehackers@gmail.com. Cieszysz się, że to zrobiłeś. Adiós ludzie i GOODLUCK

#8 Guest_CHRISTIAN JOHNSON

Guest_CHRISTIAN JOHNSON
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 22:19

Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby założyć dużą firmę? Pożyczyliśmy również w USA DOLLARS, EURO, POUNDS i Indian Rupees, To jest rankingowa firma pożyczkowa. Poda pożyczkę w wysokości 3% do pożyczkobiorca będzie Uprawnionym pożyczkodawcą. Udzieli pożyczki 50 000,00 USD, 1 000 000 USD. 100 000 000 USD. do pożyczkobiorcy zależy pożyczka zapotrzebowanie wnioskodawcy, maksymalny okres od 1 do 30 lat. Jeśli potrzebujesz pożyczka dostać dotyku do naszej firmy Ranking firmy pożyczkowej lub napisz do nas (christainjonhson77@gmail.com) za każdą pożyczkę, jakiej potrzebujesz BEST REGARD :: CHRISTIAN JOHNSON KONTAKT E-MAIL: christainjonhson77@gmail.com COATS-APP KONTAKT +919042933448

#9 Guest_Tony Rock

Guest_Tony Rock
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 14:41

Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com} Pożyczający INFORMACJE: Kwota kredytu: Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko: Dane kontaktowe pożyczkobiorcy: Państwo i stan: Miasto: Narodowość: Finansowanie kredytu: Czas trwania pożyczki: Stan cywilny: Wiek: Seks: Miesięczny przychód: Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com Numer telefonu: +1903) 493-9097 Pan Tony Rock Główny konsultant

#10 Guest_albaker

Guest_albaker
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 00:59

Mój mąż i ja mieliśmy bardzo zły kredyt, kiedy znaleźliśmy się w gronie prawników finansowych, do jakiego stopnia złożyliśmy wniosek o ogłoszenie bankructwa, mieliśmy niewiele lub nie mieliśmy pieniędzy, aby wysłać naszą córkę do emily do college'u, na które nie było nas stać. Kontrolujemy wypłaty pożyczki (pożyczki), które pomogły ludziom takim jak my, uzyskać zmiany w hipotece. Każda firma, z którą się skontaktowaliśmy, żądała wcześniejszej opłaty w wysokości od 1000 do 2000 USD, na którą nie było nas stać. Ponieważ myśleliśmy, że nie mamy żadnej nadziei, że sprzedamy lub stracimy dom, zamykając go. Potem natknąłem się na lokalny magazyn, a okładka była Loan Bonding Corporation. Trzy główne kroki; 1. Składasz wniosek elektroniczny. E-mail: albakerloanfirm@gmail.com 2. Podaj prawidłowy sposób identyfikacji, czy Twój obywatel posiada dowód osobisty lub prawo jazdy oraz dane twojego konta bankowego. 3. Pożyczka jest przetwarzana, zatwierdzana i przekazywana. Długa historia została skrócona, pomogli uzyskać pożyczkę o stałym oprocentowaniu 4% i zmieniono ją przy pomocy zweryfikowanych płatności. Dali także swoim córkom pożyczkę studencką, aby dokończyć pełną wypłatę mojej uczelni. Pracowaliśmy z pożyczką Lassona, który ostrzegał nas przed postępem całego świata. zrobił całą papierkową robotę, telefony, itp. Zrobili to wszystko i otrzymaliśmy pożyczkę, którą akceptujemy. Kiedy zgadzam się na warunki pożyczki, a ja przekazałem dane dotyczące mojego banku, zapłaciłem za te usługi przystępną cenę. Nie bylibyśmy w stanie uczynić go tak prostym i niedrogim, jak to było przez proces transformacji z naszą wiedzą. Nie miałem czasu, by ci podziękować, więc DZIĘKUJĘ! Nie mogłem poprosić lepszego zespołu. Jestem na bieżąco z refinansowaniem. Najlepsze dla ciebie, przeniesienie kredytu hipotecznego Jeśli masz problem taki jak my, skontaktuj się z korporacją udzielającą pożyczki. Mogą pracować. Z poważaniem, Tymoteusz i Maria Adoptowany 21 listopada 2018 r. W Columbus, GA

#11 Guest_Mr Paul Green

Guest_Mr Paul Green
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 19:51

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy finansowe? Rozdajemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe, kredyty bankowe i kredyty na spłatę rachunków. Jeśli jesteś zainteresowany uprzejmie Skontaktuj się z nami: ( paulloanfundshelp1@gmail.com )   Numer Whatspp: +919066210641 Z poważaniem Pan Paul Green

#12 Guest_Tony Rock

Guest_Tony Rock
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 20:28

Do you think about getting financial assistance, which they badly need? Do you think of how to get a legitimate loan today? Do you think about starting your own business? Are you having debts to pay? Do you want to pay your school fees? Are you in need of an urgent loan to pay your bills This is your chance to reach your desires, We can help you with all kinds of loan Credit loans, business loans and Student loan, Company loan? Private loan. We give all kinds of Loans at 2% Interest rates for more informations Contact us through Via Email {fhacyberservices@gmail.com} Borrowers INFORMATION: Amount of credit: Borrowers Name and surname: Borrower contact details: Country and State: City: Nationality: Credit financing: Duration of loan: Marital status: Age: Sex: Monthly income: Via E-mail: fhacyberservices@gmail.com Telephone Number: +1903) 568-0039 Mr. Tony Rock General Consultant

#13 Guest_Larry Cole

Guest_Larry Cole
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:33

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków, jeśli tak, to skontaktuj się nas dla więcej informacji na Via Email: larrymicrofinance@gmail.com z informacją o ciosie Pełne nazwy : Kraj: Wymagana kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Tel: Mobilny: Dzięki

#14 Guest_rakprestito@gmail.com

Guest_rakprestito@gmail.com
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 19:13

Witam drodzy Potrzebujesz taniej i taniej pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i łatwą pożyczkę od 500 PLN do 25 000 000 000 PLN z 2,5% stopą procentową dla wszystkich osób i firm potrzebujących pomocy finansowej w ciągu 60 godzin. skontaktuj się z nami @ rakprestito@gmail.com

#15 Guest_Jannah Wójcik

Guest_Jannah Wójcik
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 09:48

Witam, jestem Jannah Wójcik mieszkająca obecnie w Polsce, Bóg pobłogosławił mnie dwójką dzieci i śliczną żoną, obiecuję dzielić się tym świadectwem z powodu Bożej łaski w moim życiu, 2 dni temu byłem w rozpaczliwej potrzebie pieniędzy, więc pomyślałem o pożyczkę, wpadłem w niewłaściwe ręce, które twierdziły, że są pożyczkodawcą, nie wiedząc, że są oszustwem. odebrali 2000 zł ode mnie i odmówili mi emaila od tego czasu byłem zmieszany, ale Bóg przyszedł mi na ratunek, pewnego dnia, kiedy poszedłem do kościoła po służbie, dzielę się pomysłem z przyjaciółką i przedstawia mi ona globalną pożyczkę Jorge Grace, Więc zebrałem jej adres e-mail, powiedziała mi zasady i regulacje i poszedłem za, a następnie po przetworzeniu pożyczki i innych wymagań, dała mi moją pożyczkę 20000 zł ... Więc jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, możesz również skontaktuj się z nią w tym e-mailu (jorgegraceloanfirm@gmail.com) Jestem pewna, że ​​ona również ci pomoże, jest prawdziwa i legit, nie jest świadoma, że ​​robię to teraz, szybko skontaktuj się z nią, jeśli potrzebujesz pilnej pomocy i niech cię Bóg błogosławi Jannah Wójcik

#16 Guest_Larry

Guest_Larry
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 18:19

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków, jeśli tak, to skontaktuj się nas, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: larrymicrofinance@gmail.com z informacją o ciosie Pełne nazwy : Kraj: Wymagana kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Tel: Mobilny: Dzięki

#17 Guest_Josef Lewis

Guest_Josef Lewis
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 13:52

Dzień dobry, jestem Josef Lewis, prywatny pożyczkodawca, który udziela pożyczek osobom prywatnym, firmom i instytucjom rządowym o niskim oprocentowaniu 2%. Wiemy, że istnieje wiele rodzin, które mieszkają na czekach płacących za wypłatę oraz inne, które nie mogą zadbać o swoje zobowiązania finansowe iz tego powodu jesteśmy tutaj, aby przywrócić środki finansowe. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: planowanie biznesowe, finansowanie komercyjne i deweloperskie, nieruchomości i kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, pożyczki dla przedsiębiorstw, pożyczki prywatne, refinansowanie kredytów mieszkaniowych, pożyczki hotelowe, kredyty studenckie itp. Prosimy o niezwłoczną odpowiedź, korzystając z poniższych informacji jeśli jesteś zainteresowany pożyczką i nie masz oszustów .. Email: progresiveloan@yahoo.com Zadzwoń / Wyślij +1 (603) 786-7565 dzięki

#18 Guest_mark brandon

Guest_mark brandon
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 23:44

Oferta pożyczki 2018 Czy potrzebujesz kredytu jeśli tak piszcie;markbrandonloancompanyplc@gmail.com wiek : Płeć: Kraj: Państwo : zawód : numer telefonu : Kwota kredytu potrzebna pożyczka : czas trwania : miesięczne przychody: zdarzyło ci się o pożyczkę przed :

#19 Guest_BENITA BECKY

Guest_BENITA BECKY
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 16:22

Dobry dzień, Czy masz jakiś problem z pożyczkami finansowymi? czy potrzebujesz szybkich pożyczek, aby spłacić debet i wrócić do biznesu Przy bardzo niskiej stopie procentowej? Jeśli tak, zainteresowani klienci powinni teraz skontaktować się z nami poprzez e-mail poniżej: Benitaloaninvestment@hotmail.com lub WhatsApp: +27710616739 Nasze usługi obejmują: - * Pożyczki dla klientów na czarnej liście: * Kredyty konsolidacyjne zadłużenia: * Kredyty samochodowe: * Pożyczka biznesowa: * Pożyczka osobista: * Pożyczki międzynarodowe: * Kredyty edukacyjne: * Hipoteka: * Kredyty refinansowe: * Kredyty mieszkaniowe: pozdrowienia Pani Benita Becky Kontakt z WhatsApp: +27710616739 Email: Benitaloaninvestment@hotmail.com Motto: Oferujemy najszybsze i niezawodne usługi finansowe

#20 Guest_GREG OWEN

Guest_GREG OWEN
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 00:18

Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale wprowadziliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 Euro, tak niskie, jak 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: Gregowenloanfirm1@gmail.com Nasze usługi obejmują: 1) Konsolidacja długów 2) Drugi kredyt hipoteczny 3) Pożyczki dla przedsiębiorstw 4) Pożyczki osobiste 5) Pożyczki międzynarodowe 6) Pożyczka na dowolny rodzaj 7) Pożyczka rodzinna E.T.C Brak zabezpieczenia społecznego i brak sprawdzenia wiarygodności kredytowej, 100% gwarancji. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy twoje marzenie. GREG OWEN LOAN FIRM1 mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania kredytu, skontaktuj się z nami, uprzejmie odpowiedz natychmiast. Informacje kontaktowe firmy Adres e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych