Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ograniczenie egzekucji z rachunku bankowego w Niemczech

wróć do serwisu INFOR.pl 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 00:07

Od 1 stycznia 2012 r. chroni dłużnika, przeciwko któremu prowadzona jest egzekucja z rachunku bankowego tylko tzw. P-Konto (Pfändungsschutzkonto), które wprowadzone zostało już w lecie 2011 r. Dotychczasowe przepisy niemieckiego Kodeksu postępowania cywilnego, które dopuszczały sądowną ochronę rachunku bankowego straciły swoją ważność

Powrót do artykułu: Ograniczenie egzekucji z rachunku bankowego w Niemczech

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:20

To ja mam pytanie .P konto zrobione 2 l temu . W środę w tamtym tyg jakieś inkasso zablokowało mi konto . Przy sumie pisze pfadung to dla czego ja pieniędzy nie mogę pobrać ?

#3 Guest_Mala

Guest_Mala
  • Goście

Napisano 27 listopad 2020 - 17:38

A co jeśli mam sytuację mam zablokowane konto przez kkh ponieważ mój pracodawca po podpisaniu umowy zameldował mnie na 3 dni potem wymeldowal na 2 miesiące A jak się upomnialam.czemu nie dostałam kurtrzarbait to znowu mnie zameldował bo mu zagrozilam że pójdę do adwokata bo umowe podpisywalam na normalne godziny i moje pytanie brzmi czy mają prawo zabrać mi pieniądze z Job Center bo mają mi wpłynąć wyrównanie za 6 miesięcy więc to będzie większa kwota ale czy ma prawo zasiłek socjalny zabrać?

#4 Guest_Mala

Guest_Mala
  • Goście

Napisano 27 listopad 2020 - 17:39

A co jeśli mam sytuację mam zablokowane konto przez kkh ponieważ mój pracodawca po podpisaniu umowy zameldował mnie na 3 dni potem wymeldowal na 2 miesiące A jak się upomnialam.czemu nie dostałam kurtrzarbait to znowu mnie zameldował bo mu zagrozilam że pójdę do adwokata bo umowe podpisywalam na normalne godziny i moje pytanie brzmi czy mają prawo zabrać mi pieniądze z Job Center bo mają mi wpłynąć wyrównanie za 6 miesięcy więc to będzie większa kwota ale czy ma prawo zasiłek socjalny zabrać?

#5 Guest_Malaania

Guest_Malaania
  • Goście

Napisano 27 listopad 2020 - 17:39

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych