Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zimowe akcesoria do samochodu - warto je mieć!

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102582 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 00:04

Aby poprawić mobilność samochodu w okresie zimy warto wyposażyć je w kilka rzeczy. Oto przydatne zimą akcesoria samochodowe.

Powrót do artykułu: Zimowe akcesoria do samochodu - warto je mieć!

#2 Guest_essex

Guest_essex
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 11:45

Oczywiście, że warto mieć takie gadżety, ale najważniejsze żeby były praktyczne - przynajmniej dla mnie. Ja osobiście wszelkie akcesoria motoryzacyjne kupuje na stronie z akcesoriami forda www.akcesoria-ford.pl , wybór jest duży.

#3 Guest_okulisz

Guest_okulisz
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 16:55

Też wolę praktyczne rzeczy, takie typowe gadżety, że gadżety to już nie sprawiają mi tak frajdy. Patrzyłem natomiast na tę stronę forda i widziałem, że niektóre akcesoria są w dosyć niskiej cenie, to promocja jakaś?

#4 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 09:47

Tak, jest promocja do końca sierpnia, ja sobie kupiłam w końcu hak holowniczy do auta, zeszłej zimy miałam awarię auta i niestety tylko laweta bo nie było jak pociągnąć

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 359 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 10:56

Myślę, że może Ci się przydać również dodatkowy zestaw do parkowania oraz cofania jeżeli pojawia się z tym problem (głównie w dużych autach), tym bardziej kiedy w większość dnia jest ciemno, Na szczęście można dokupić ją oddzielnie m.in w JBPartner https://jbpartner.pl...przewodowy.html w dobrej cenie, montaż bardzo prosty. A do tego ma szeroki kąt widzenia bo aż 170 stopni i zasięg do 50m z tyłu więc nic mi nie umknie bo też kamera ma wbudowane diody. 

#6 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 18:28

A kamerka ? coś takiego jak Xblitz mirror 2016 - to w sumie sprzęt który się przydaje przez cały rok a nie tylko zimą. Warto sobie kupić 

#7 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 09:01

To już lepiej kupić jakiś nowszy model takiej kamerki...

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#8 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:09

Przed sezonem zimowym można zaopatrzyć się w  www.sklep.trio.com.pl w łańcuchy śnieżne i skrobaczkę do szyb.  Wszystkie produkty po okazyjnych cenach. 

#9 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 01:58

Ja bardzo lubię dbać o swoje auto i długo zajęło mi poszukiwanie najlepszych kosmetyków do tego celu... ostatnio moim faworytem jest https://cleantechco.pl/to polski producent kosmetyków samochodowych, który oferuje profesjonalną chemię do czyszczenia samochodów na zewnątrz i wewnątrz.

#10 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 27 maj 2019 - 09:28

Skoro już mowa o zimowych akcesoriach do samochodu, niewątpliwie warto wziąć pod uwagę także zakup takich elementów wyposażenia jak dywaniki. Różnego typu produkty tego rodzaju znajdziemy na https://motohobby.pl/ . Są tam dostępne zarówno dywaniki gumowe, jak również welurowe, a nawet takie z personalizowanymi napisami. Przy czym nie musimy tutaj obawiać się ani o dobrą jakość, ani też nazbyt wygórowane ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych