Skocz do zawartości


praca od 13-21


wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 17:31

Witam, czy jeśli pracownik bedzie pracował non stop czyli od pon. do pt. od 13 do 21 do wszystko bedzie wporzadku?

#2 Edzia

Edzia

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 18 czerwiec 2012 - 17:42

Art. 129 kp określa, że pracownicy powinni świadczyć pracę przeciętnie 5 dni w tygodniu w przyjętym okresie rozliczeniowym, czyli 40 godzin tygodniowo i 8 godzin dziennie.Ok.

#3 mml

mml

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1465 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 18:34

tak, będzie w porządkuDołączona grafika . Można przez cały tydzień (pon. do pt) pracować jednej zmianie I, II czy III .

#4 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 16:34

Uściślając i upewniając się...mam na myśli to, ze non stop bedzie pracował w tych godzinach (nie na zmiany)

#5 Edzia

Edzia

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 19 czerwiec 2012 - 17:06

Tak

#6 Guest_.

Guest_.
  • Goście

Napisano 09 luty 2021 - 21:41

Tak.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy