Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie usuwać kurz – 8 sposobów

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102403 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 21:55

Usuwanie kurzu przysparza nam wielu problemów, ścieramy go, a po chwili znowu jest na swoim miejscu. Kurz szczególnie niekorzystnie wpływa na alergików, dosłownie przyprawia o ból głowy, pojawia się kaszel i katar. Dlatego skuteczne usunięcie kurzu jest niezwykle ważne. Przedstawiamy 8 sposobów usuwania kurzu.

Powrót do artykułu: Jak skutecznie usuwać kurz – 8 sposobów

#2 Guest_Grupa PSC

Guest_Grupa PSC
  • Goście

Napisano 24 październik 2015 - 08:15

Nie ma chyba nic prostszego niż pielęgnacją mebli wystarczy do tego ścierka z mikrofibry, a jak chcemy na dłużej mieć spokój z kurzem, to warto zastosować wodę z odrobiną profesjonalnych środków czystości z właściwościami antystycznymi.

#3 Guest_Paolo

Guest_Paolo
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 13:38

Najlepszym sposobem na kurz na meblach nie jest jego przecieranie wilgotnymi szmatkami, ale odkurzanie odpowiednią wąską końcówką ze szczoteczką na końcu. Przecieranie szmatką na mokro = rozmazywanie kurzu. Przekonacie się sami. Wystarczy test latarki. Kładziemy włączoną latarkę na podłodze lub meblu i w snopie światła mamy jak na dłoni naszego winowajcę - kurz. Wilgotna szmatka go tylko rozsmaruje i po wyschnięciu będzie zalegał dalej. Odkurzanie go USUNIE! Potem ewentualnie można przetrzeć. Tak że te wszystkie bajki o sprzątaniu od góry szmatkami z mikrofibry to nie jest skuteczny sposób. A test latarki obnaży wszystkie niedociągnięcia w sprzątaniu. Wypróbowałem i wiem co mówię. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych