Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak rozliczyć wynagrodzenie nauczyciela, jeżeli po otrzymaniu pensji rozwiąże umowę lub zachoruje

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515906 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 21:06

Nauczyciele należą do jednej z nielicznych grup zawodowych, które otrzymują wynagrodzenie miesięcznie z góry. Wypłata wynagrodzenia powinna nastąpić w pierwszym dniu miesiąca, chyba że jest to dzień ustawowo wolny od pracy. W takim przypadku wynagrodzenie jest wypłacane w dniu następnym.

Powrót do artykułu: Jak rozliczyć wynagrodzenie nauczyciela, jeżeli po otrzymaniu pensji rozwiąże umowę lub zachoruje

#2 Guest_Paul

Guest_Paul
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 14:27

W moim przypadku szkoła chce bym oddał wypłatę po tym jął wypchnięto mnie ze stanowiska. Zasłaniając się wyrokiem sądu z 1994 i komentarzami do art 40

#3 Guest_Profesorek

Guest_Profesorek
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 12:12

Ja zostałem bezpodstawnie zwolniony z podstawówki, w której uczyłem przyrody. Ponoć za niedopełnianie swoich obowiązków, ale wiem, że stałem ością w gardle dwóm koleżankom po fachu i dyrektor zrobił to pod ich naciskiem. Nie chciało mi się i tak pracować w TAKIM towarzystwie, niemniej jednak trzeba walczyć o swoje. Poprosiłem w kancelarii Dubiel & Sawinda o pomoc radcy prawnego, żeby cofnąć to zwolnienie, a potem ubiegałem się o zadośćuczynienie. Sąd przyznał mi dzięki wnioskowi z kancelarii całkiem satysfakcjonującą sumę, a ja skleiłem już etat z godzin w innych szkołach :)

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18159 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 październik 2018 - 12:18

Chciało ci się to byle co pisać tylko dla reklamy? za 2 czy może 3 zł?

a tak żeby "profesorku" przybliżyć ci wiedzę to nie da rady z podstawówki, czyli samorządu otrzymać "zadośćuczynienia" a to dlatego, że sądy nie orzekają takowego bo to finanse publiczne i nie ma takiej możliwości - teraz już nie pisz bzdur

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych