Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę odszkodowawczą?

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102430 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 19:58

Decydując się na współpracę z kancelarią odszkodowawczą poszkodowany powinien zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które mają duży wpływ na jakość i ostateczną cenę usługi dochodzenia odszkodowania.

Powrót do artykułu: Na co zwrócić uwagę wybierając firmę odszkodowawczą?

#2 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:28

ja skorzystałem z BEKER POLSKA kwota dla mnie była satysfakcjonująca nic podejrzanego nie było w ich zachowaniu, wszystko jasne proste no i kasa się zgadzała.

#3 Guest_sabrina

Guest_sabrina
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 10:56

A ja byłam u DRB, bo dużo poczytałam w internecie opinii i faktycznie się nie zawiodłam. Super obsługa, wszystko szybko załatwione i szczegółowo. Polecam ogólnie :)

#4 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 12:27

Tak, tak Bartek=Agata w innym poście i reklama gotowa.Słabe

#5 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 13:46

Też korzystałem z BEKER POLSKA poprosili mnie o parę dokumentów odnośnie szkody, ale zbieram takie rzeczy więc praktycznie od razu im wszystko wysłałem. Trochę czekałem za pieniędzmi jak się skontaktowałem z nimi to mi powiedzieli z czego wynika opóźnienie. Wszystko odbyło się bez stresu i bez podejrzanych akcji pieniądze otrzymałem nie tak jak w przypadku innych firm, o których słyszałem że nie wypłacają.

#6 Guest_Mirela

Guest_Mirela
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 08:31

Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

#7 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 10:08

Ja przy wyborze firmy bazowałam przede wszystkim na jej doświadczeniu i opinii innych. Tak trafiłam na firmę odszkodowania123. Mogę och serdecznie polecić bo poogli by uzyskać większe odszkodowanie. Wspierali ( także pod kątem prawnym ) na każdym etapie prowadzenia sprawy. Wszystko zakończyło się sukcesem także śmiało polecam.

#8 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:09

Proszę uważać na firmę Beker. Są w stanie likwidacji!

#9 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 11:05

Serdecznie mogę polecić Kancelarię CITI z Krakowa. Moją sprawą zajęli się profesjonalnie od samego początku szkody. Generalnie widać, że jest to firma prężnie działająca na rynku. Panowie pomogli zgłosić szkodę, dopilnowali prawidłowego przeprowadzenia oględzin oraz właściwego wyliczenia wysokość odszkodowania, gdyż okazało się, że odszkodowanie zostało mocno zaniżone. Przez cały okres likwidacji byłem na bieżąco informowany na jakim etapie jesteśmy, a sam spokojnie korzystałem z pojazdu zastępczego, który od nich dostałem za darmo. Jak coś podsyłam na ich stronę - www.kancelariaciti.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych