Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Głosowanie korespondencyjne – na czym polega?

wróć do serwisu INFOR.pl 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 19:31

„Na czym polega głosowanie korespondencyjne?” to pytanie, które pada coraz częściej w kontekście wyborów samorządowych 2014. Co zrobić, by móc głosować korespondencyjnie? Jak przygotować się do korespondencyjnego udziału w głosowaniu? Czy każdy może głosować korespondencyjnie? Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady głosowania korespondencyjnego.

Powrót do artykułu: Głosowanie korespondencyjne – na czym polega?

#2 Guest_alina

Guest_alina
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 11:43

Ktoś kto wymyslił by tysiące osób głosowało korespondencyjnie ,pilnie potrzebuje lekarza. Szanowny nierządzie gdzie w waszych planach jestesmy my obywatele. Jeśli nie będzie nas bo przez waszą durnotę zostaniemy zdziesiątkowani to wy tez nie będziecie nikomu potrzebni . Brak słow co o was myślę a nie chcę być chamska na wasze podobieństwo.Na koniec pytanie ,ile bęą kosztowały te wybory ? to są nasze pieniądze więc przeznaczcie je na ratowanie lrodzin od śmierci głodowej .

#3 Guest_babcia

Guest_babcia
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 14:52

korespondencyjnie czyli przez pocztę?????? kto będzie lizał znaczek??.............. jaki będzie koszt tak durnych wyborów???? .................. DEBILIZM

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 21:35

Czyli musze isc na poczte dwa razy.Raz zeby zglosic,ze chce glosowac a pozniej wyslac swoj glos.Mam na pocte 10km.Pksu nie ma,tak jak PIS obiecal.

#5 Guest_PiSior zbolały

Guest_PiSior zbolały
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 08:03

9 maja ogłoszą stan klęski żywiołowej (czy inny nadzwyczajny) i wybory się nie odbędą. Nieważne jakie koszty zostaną poniesione an przygotowanie lokali, kart, komisji. Władza jest najważniejsza. TKM.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 11:55

Czyli musze isc na poczte dwa razy.Raz zeby zglosic,ze chce glosowac a pozniej wyslac swoj glos.Mam na pocte 10km.Pksu nie ma,tak jak PIS obiecal.

I jeszcze w jakiś cudowny sposób, ktoś musi dostarczyć Ci kartę do głosowania.

#7 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 19:42

Jakby się ktoś nie zorientował, artykuł dotyczy głosowania z 2014r i tylko niepełnosprawnych. Jak będzie to wyglądało dzisiaj w czasach epidemii nie wiemy.

#8 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 23:35

ciekawe jak zagłosują osoby na kwarantannie lub chorzy w domu ,kto im dostarczy osobiściue te listy do głosowania ,a może sami odbiorą na poczcie

#9 Guest_Seniorka 75+

Guest_Seniorka 75+
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 08:07

Jestem na pierwszej linii do"odstrzału".Muszę wyjść na pocztę i to dwa razy? Dziękuję za 13-tą i 14-tą emeryturę bo chciałabym jeszcze pożyć.Życie byłoby piękniejsze gdyby nie te oszołomy z pisu z tym ich chorym na władzę guru. NARODZIE OBUDŹ SIĘ!!!!!!!!!

#10 Guest_roch

Guest_roch
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 09:04

Biedne "pełowskie" pokurcze, jak wiadomo głosowanie nie jest obowiązkowe. Zawsze możecie zostać w grupie tzw. "niezdecydowanych", lub tych którzy nie chodzą na wybory.

#11 Guest_KASIA

Guest_KASIA
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 09:27

Ja nie rozumiem o co opozycji i ludzi z nimi związanymi chodzi przecież jeżeli nie chcą iśc na wybory nikt ich nie zmuszą Seniorka pisze że dalej pobierać 13 i 14 emerytury nie chce bo takie jej życzenie więc nikt jej nie zmuszą aby wyszła z domu i poszła na wybory lub na pocztę

#12 Guest_ret

Guest_ret
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 09:39

jeden bełkot i niezrozumiały język

#13 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 10:19

Głosowanie korespondencyjne-na czym polega: gdzie jest wyjaśnienie "na czym polega"???

#14 Guest_Niewiarek

Guest_Niewiarek
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 13:48

Dla Malego Msciwego Gnoma wybory to byc albo nie byc, jest w takim wieku ze gdy teraz straci wladze to ludzie zaczna go rozliczac z lamania prawa, sklocania ludzi itd. Nie bedzie mial szans na pomniki jak brat xero.

#15 Guest_xx

Guest_xx
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 13:49

Fachowcy od siedmiu bolesci nie umieja wyjasnic na czym polega glosowanie korespondencyjne krok po kroku.

#16 Guest_Niewiarek

Guest_Niewiarek
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 13:54

Biedne "pełowskie" pokurcze, jak wiadomo głosowanie nie jest obowiązkowe. Zawsze możecie zostać w grupie tzw. "niezdecydowanych", lub tych którzy nie chodzą na wybory.

Jestes niepelnosprytny ? Jezeli barany pojda do urn bo Maly Msciwy chce przedluzyc kadencje Maliniakowi to nie jest tylko sprawa trzody. Trzoda zaglosuje ale zarazi tez normalnych ludzi. Chcesz umierac za Malego Gnoma to umieraj ale nie ciagnij za soba innych ... Napewno nie wiesz ze kilka lat temu Jarozbaw wrzeszczal ze glosowanie korespondencyjne jest niezgodne z Konstytucja i Ordynacja Wyborcza, Maliniak wrzeszczal to samo.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 14:29

niech któryś dureń co jest za głosowaniem korespondencyjnym wyjaśni jak to będzie się odbywało

#18 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 08:59

KODowcy już wiedzą że przegrają !

#19 Guest_Siny pingwin

Guest_Siny pingwin
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 12:25

Czy tylko ja jestem taki głupi. Chcę, żeby mi ktoś wytłumaczył na czym polega głosowanie korespondencyjne. Krok po kroku

#20 Guest_Moheranin

Guest_Moheranin
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 06:32

SŁABO SOBIE WYOBRAŻAM ZAPEWNIENIE TAJNOŚCI PRZY JEDNOCZESNYM ZABEZPIECZENIU PRZED FAŁSZERSTWAMI.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych