Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pomoc prawna świadczona przez Rzecznika Ubezpieczonych

wróć do serwisu INFOR.pl 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 19:18

Zadaniem Rzecznika Ubezpieczonych jest dbanie o interesy obywateli w stosunku do ubezpieczycieli oraz funduszy emerytalnych. W jaki sposób skorzystać z jego pomocy?

Powrót do artykułu: Pomoc prawna świadczona przez Rzecznika Ubezpieczonych

#2 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 07:14

do rzecznika można WYŁĄCZNIE napisać, nie można skontaktować się osobiście !!!!! SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to jest państwowy urząd, czy kpina z obywatela? Chyba ten urząd również utrzymuje się z naszych podatków

#3 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 14:08

Wysłałam na ten adres i dostałam zwrot!!! Nierzetelne informacje, takie coś powinno się zgłaszać do Rzecznika Finansowego przy Al. Jerozolimskie 87 02-001 Warszawa. Beznadzieja

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 16:35

Szybciej dodzwonisz się do konkursu audiotele niż do nich.

#5 Guest_zosia

Guest_zosia
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:29

Ja się dodzwoniłam i dostałam poradę

#6 Guest_Teresa

Guest_Teresa
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:57

Też dostałam zwrot przesyłki.Oszustwo!!!!!!!!

#7 Guest_Jakoś

Guest_Jakoś
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 17:42

Właśnie dzwoniłam (ok. 18:41, czynni do 19:00) wysłuchałam sygnału dzwonienia i rozłączono mnie.

#8 Guest_aska

Guest_aska
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 15:56

Chyba ten adres nieaktualny - otrzymałam zwrot przesyłki. Szanowna Redakcjo, może byś zadbała o rzetelne informacje na Waszych stronach !

#9 Guest_petent

Guest_petent
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 13:41

Budynek w Al.Jerozolimskich zostal rozebrany,gdzie zostal przeniesiony Urzad do Spraw Ubezpieczen nie Wiadomo-czyzby nastepna synekura?

#10 Guest_archimedes

Guest_archimedes
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:03

droga meilowa a gdzie znajde ten meil do szanownej instytucji

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 07:39

Proszę podać aktualny adres

#12 Guest_staach

Guest_staach
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 13:20

Ciekaw jestem kto mi zwróci 10,80 zł.za wysłanie i zwrot przesyłki poleconej na adres Biuro Rzecznika Ubezpieczonych al.Jerozolimskie 44 wskazany na tej stronie? List wrócił z adnotacją poczty"adresat nieznany".Kto go nie zna,poczta czy Infor.pl?

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 19:56

Próbowałem się z nimi skontaktować. Zacząłem od 4 pozycji oczekujących, po 15 minutach wskoczyłem na 3 pozycję a po 25 na drugą. Po 55 minutach połączenia wskoczyłem na pozycję 1. Na pozycji pierwszej czekam już godzinę, łącznie moje ''połączenie'' w chwili obecnej ( gdyż telefon leży sobie z włączonym głośnikiem ) wynosi już 1:55 h. To są jakieś jaja, nie można liczyć na ich pomoc, wychodzi na to że skoro jestem pierwszy w kolejce oczekujących i czekam ponad godzinę na połączenie to w waszej infolini albo śpią, albo popychają miedzy sobą pierdoły bo nie wierze że przez ponad godzinę pomagacie komuś telefonicznie. Kpina, nie warto do nich dzwonić. Nikt Wam nie pomoże. Jednym słowem nie warto...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy