Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustalenie stażu w nowej pracy po zwolnieniu policjanta ze służby w policji


wróć do serwisu Sektor Publiczny 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 32735 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 13:04

Czy – w związku z brzmieniem art. 80 ust. 1 ustawy o Policji – do stażu pracy pracownika służby cywilnej, uprawniającego do wysługi lat i nagrody jubileuszowej, należy wliczać wcześniejsze okresy pracy w Policji, jeśli między okresem pracy w Policji a obecnym okresem zatrudnienia wystąpiła przerwa dłuższa niż rok?

Powrót do artykułu: Ustalenie stażu w nowej pracy po zwolnieniu policjanta ze służby w policji

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 18:30

Ustalenie stażu w nowej pracy po zwolnieniu policjanta ze służby w policji Czy – w związku z brzmieniem art. 80 ust. 1 ustawy o Policji – do stażu pracy pracownika służby cywilnej, uprawniającego do wysługi lat i nagrody jubileuszowej, należy wliczać wcześniejsze okresy pracy w Policji, jeśli między okresem pracy w Policji a obecnym okresem zatrudnienia wystąpiła przerwa dłuższa niż rok?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych