Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strona internetowa jako forma promocji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32681 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 12:26

Strona internetowa pozwala w prosty sposób na dotarcie z informacją o działalności naszej organizacji do praktycznie nieograniczonego kręgu odbiorców. Co więcej, ludzie coraz częściej szukają potrzebnych informacji, przede wszystkim w Internecie. Potencjalny sponsor, darczyńca czy wolontariusz też często będzie najpierw szukał naszej organizacji w sieci, a dopiero później kontaktował się z organizacją osobiście.

Powrót do artykułu: Strona internetowa jako forma promocji

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 13:23

Tak, tylko ja mam wrażenie, że wiele firm daje się nabierać na chwyty marketingowe firm które wykonują takie strony i kupują coś czego nie potrzebują. Bardzo dobrze wyglądającą i funkcjonalną stronę można kupić spokojnie do 1000 zł. A mało która firma z tych większych chce wykonać stronę za takie pieniądze. 
Sami zamawialiśmy jakiś czas temu stronę firmową (taką prostą informacyjną i bloga) i ciesze się, że trafiłem na chłopaka, który się tym zajmuje. Rafał Kokosiński wykonuje strony korzystając z płatnych szablonów to sprawia, że koszt wykonania jest dużo niższy, a do tego widzicie jak wasza strona będzie wyglądała zanim jeszcze zapłacicie, a to duzy plus bo nie kupujecie kota w worku. Zresztą najlepiej sobie poczytać na ich stronie - 
webimporter wszystko jest dokładnie opisane. 
Także jak ktoś nie chce kupić jakiś mega skomplikowanych portali za 10 tys. zł tylko podstawową stronę to warto się skontaktować. 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:49

W mojej branży muszę nieustannie walczyć z konkurencją. Dlatego aby być o krok przed nimi muszę korzystać z najskuteczniejszych form promocji. Zapewnia je dla mnie agencja interaktywna https://solv.pl, dzięki niej mój biznes kręci się świetnie. 

#4 pieknyolek

pieknyolek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 08 luty 2019 - 14:32

Dzięki pomocy https://www.wildmoos...-internetowych/ twój sklep internetowy może osiągać większy zysk ! 

#5 Guest_Leylani88

Guest_Leylani88
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 18:30

No jak chce sie zaistnieć w internecie to po prostu posiadanie strony firmowej jest profesjonalne. Takie wizytówki firm bardzo dobrze tworzy agencja interaktywna Proformat z Wrocławia. W swojej historii stworzyli ponad 300 stron i sklepów.

#6 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 06:29

Dzięki stronie internetowej jeśli oczywiście mamy ją w dobrych rękach to tak, promocja ma sens. Ja oddałem swoją stronę w ręce firmy efectownia i strona ma bardzo dobrą pozycję dzięki czemu mi o promocje jest o wiele łatwiej. Warto jest o swoją stronę internetową zadbać, żeby nas zauważali - i poświęcić troszkę pieniążków w reklamę. Jeśli chcecie to lapcie linka : pozycjonowanie grudziądz to jest fimra której ja zaufałem i jestem póki co bardzo zadowolony.

#7 Bartek299

Bartek299

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 08:56

Szczerze przyznam, że ostatnio też czytałem sporo na temat skutecznej formy reklamy w internecie i trafiłem na ofertę https://www.extraseo...ie-lokalne.html czyli na usługi związane z pozycjonowaniem jednak, że jestem kompletnym laikiem w tym temacie to miałbym kilka pytań. Przede wszystkim najważniejsze - jaki budżet jest potrzebny, by zobaczyć pierwsze efekty? Czym kierować sie konkretnie przy wyborze firmy? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki na początek! :)

#8 PatrycjaSV

PatrycjaSV

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 07:10

Oczywiście strona internetowa jest świetną formą promocji pod warunkiem, że jest w odpowiedni sposób zoptymalizowana. Ważny jest dobór odpowiednich dla obszaru działania firmy fraz kluczowych, ale również zapobieganie błędom na stronie. 

Pomagają temu cykliczne aktualizacje wtyczek i oprogramowania, zabezpieczenia z poziomu szyfrowania witryny, a także stałe kontrolowanie treści. Prowadzenie działań online wiąże się z licznymi zagrożeniami i możliwością ataku wirusa, dlatego taż ważne jest zapewnienie profesjonalnej ochrony strony.

https://www.virtline...rona-chroniona/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych