Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strona internetowa jako forma promocji

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32642 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 12:26

Strona internetowa pozwala w prosty sposób na dotarcie z informacją o działalności naszej organizacji do praktycznie nieograniczonego kręgu odbiorców. Co więcej, ludzie coraz częściej szukają potrzebnych informacji, przede wszystkim w Internecie. Potencjalny sponsor, darczyńca czy wolontariusz też często będzie najpierw szukał naszej organizacji w sieci, a dopiero później kontaktował się z organizacją osobiście.

Powrót do artykułu: Strona internetowa jako forma promocji

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 505 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 13:23

Tak, tylko ja mam wrażenie, że wiele firm daje się nabierać na chwyty marketingowe firm które wykonują takie strony i kupują coś czego nie potrzebują. Bardzo dobrze wyglądającą i funkcjonalną stronę można kupić spokojnie do 1000 zł. A mało która firma z tych większych chce wykonać stronę za takie pieniądze. 
Sami zamawialiśmy jakiś czas temu stronę firmową (taką prostą informacyjną i bloga) i ciesze się, że trafiłem na chłopaka, który się tym zajmuje. Rafał Kokosiński wykonuje strony korzystając z płatnych szablonów to sprawia, że koszt wykonania jest dużo niższy, a do tego widzicie jak wasza strona będzie wyglądała zanim jeszcze zapłacicie, a to duzy plus bo nie kupujecie kota w worku. Zresztą najlepiej sobie poczytać na ich stronie - 
webimporter wszystko jest dokładnie opisane. 
Także jak ktoś nie chce kupić jakiś mega skomplikowanych portali za 10 tys. zł tylko podstawową stronę to warto się skontaktować. 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:49

W mojej branży muszę nieustannie walczyć z konkurencją. Dlatego aby być o krok przed nimi muszę korzystać z najskuteczniejszych form promocji. Zapewnia je dla mnie agencja interaktywna https://solv.pl, dzięki niej mój biznes kręci się świetnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych