Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry mechanik - jak takiego znaleźć?

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 11:09

Polacy poszukując dobrego mechanika samochodowego kierują się przede wszystkim opinią swoich znajomych i oraz własnym doświadczeniem. Jeśli znajdą się takiego to już przy nim pozostają i polecają go innym osobom.

Powrót do artykułu: Dobry mechanik - jak takiego znaleźć?

#2 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 08:03

Ja do swojego obecnego mechanika trafiłam z polecenia znajomej z pracy. Jeśli jesteście z Krakowa lub okolic to warto zajrzeć do Auto Serwisu Wadowicka ( na Wadowickiej 8l ). Dobrze wyposażony warsztat, pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i pojęciem o tym co robią :) Ja powierzam im moje auto w ciemno i mam pewność, że wszystko będzie jak należy. Ceny mają też bardzo konkurencyjne.

#3 Guest_Izra

Guest_Izra
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:45

Chyba najlepiej jest popytać znajomych i iść do tego, którego oni polecą. Najlepszą opcją jest mieć kogoś znajomego, wtedy wiadomo, że nas nie oszuka, ale niestety nie wszyscy mają ten luksus, żeby znać mechanika ;)

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 626 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 18:55

Jeśli o dobrego mechanik chodzi to ja jestem klientem https://www.skrzynie.com.pl/z Sosnowca gdzie niedawno regenerowałem swoją skrzynię biegów i mogę ich polecić. Mają dobrych fachowców, nie było problemu z którym by mi nie pomogli. No i ceny nie sa u nich wygórowane.

#5 bjorke

bjorke

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 13:36

Polecam mojego mechanika, możesz się z nim umówić, kontakt na stronię - http://skppoleczki11.pl/

Bardzo kompetentny człowiek, szybko, tanio i bez kantów. 

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:49

Czy moglibyście doradzić mi kogoś, kto zna się na naprawie tylej belki skrętnej? Od pewnego czasu męczy mnie ten problem, przeglądam różne poradniki, jak ten https://mangopress.p...-we-francuzach/ Brakuje mi jednak informacji, który warsztat najlepiej sobie z tym poradzi. Zależy mi na czasie, bo potrzebuje samochodu do pracy, nie chce żeby problem wracał. Jak poradziliście sobie z takim problem, o ile przydarzyła się wam taka usterka.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2254 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 07:23

Godny polecenia w Londynie - https://www.pitairmotors.co.uk/pl/

Tak naprawdę w takich przypadkach najważniejsze są rekomendacje - żeby mieć takiego człowieka z polecenia.

Akurat z mechanikami zdarzają się ciekawe jazdy i jest to dosyć normalne. 

#8 Guest_czesiek875

Guest_czesiek875
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:42

Z tym dobrym mechanikiem to nie jest tak łatwo, mi na szczęście udało się znaleźć fajny warsztat, BCS Skrzynie Biegów z Sosnowca, jeżdżę regularnie bo maja dobrych fachowców i jakość ich usług jest bardzo dobra.

#9 Guest_WitWit

Guest_WitWit
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 09:07

Dla ludzi z Trójmiasta polecam VolvoSystem na al. Zwycięstwa. Profesjonalna i szybka obsługa.

#10 klabi

klabi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2018 - 09:15

Dobry mechanik to prawdziwy skarb, szkoda że tak niewielu ich jest, najczęściej chodzi im wyłącznie na kasie, kombinują jak to ściągnąć z klienta jak najwięcej kasy a nie jak naprawić auto. 

https://kamieniarzbialystok.pl

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 05 październik 2018 - 13:57

Moim zdaniem jak już szukasz dobrego mechanika to warto zwrócić uwagę na autoryzowane serwisy w których możesz liczyć na wysoki poziom obsługi w każdej lokalizacji (przynajmniej tak jest w przypadku Volkswagena). Samochody które znajdują się już po okresie gwarancji również mogą liczyć na tańsze części zamienne i lepszą stawkę roboczą za pracę mechaników, więc jak najbardziej mogę być zadowolony z warunków jakie oferują i przedłużającej się gwarancji mobilności :)

#12 paź37

paź37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 22:07

Niekoniecznie musi to być ASO, ja np. korzystam z usług serwisu partnerskiego BMW (MService na Bielanach) i jakość usług jest super, a ceny są niższe sporo niż w ASO. Tak że nie tylko ASO oferuje pewne rzeczy ;) Jak ktoś byłby zainteresowany, to tutaj strona tego serwisu http://serwisbmw.net/

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 13:29

Polecam bardzo dobry i sprawdzony warsztat tuning-olesnica.pl

#14 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 grudzień 2019 - 18:14

Jak macie problem z turbosprężarka i jesteście z Trójmiasta lub okolic to polecam serwis AMSerwis. Są najlepsi i mają świetne ceny.

#15 Guest_liderspeed

Guest_liderspeed
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:11

UWAGA WARSZTATY Jestem właścicielem warsztatu samochodowego LIDERSPEED w Będzinie. Chciałem się podzielić informacjami w jaki sposób serwis Dobrymechanik.pl traktuje swoich stałych klientów. Od mniej więcej 8 lat posiadam darmową wizytówkę na dobrymechanik.pl. Wiele razy proponowano mi przejście na wersję płatną ale zawsze odmawiałem ponieważ uważałem to za zbędne. Około miesiąc temu zadzwoniono do mnie z kolejną propozycją. Osoba która ze mną rozmawiała zapewniała mnie że propozycja polega na miesięcznym darmowym okresie testowym a jeżeli nie będę zadowolony to wszystko wróci do stanu poprzedniego. Zgodziłem się. Minął miesiąc. Skończył się okres "promocji" a wraz z nim zniknął z wizytówki mój numer telefonu, mapa dojazdu oraz link do mojej strony www. Zadzwoniłem do nich bo myślałem że to jakiś błąd systemu. Otrzymałem przez telefon informację że to nie błąd tylko standardowe działanie i że w ten sposób traktują wszystkich klientów którzy mięli promocyjną wizytówkę na darmowy okres testowy po czym z niej zrezygnowali. Napisałem również meila w którym wnoszę o uzupełnienie danych lub usunięcie wizytówki na którego dostałem negatywną odpowiedź. Odpowiedź umieszczam w formie zdjęcia w galerii zdjęć. Podsumowując. Gdybym nie dał się przekonać wizytówka była by z numerem telefonu mapą dojazdu i linkiem do strony www. Więc zastanówcie się trzy razy zanim wyrazicie zgodę jak ktoś z serwisu zadzwoni do Was. Pozdrawiam. Właściciel firmy LIDERSPEED Moje sugestie dla Dobrymechanik.Pl Społka z Ograniczoną Odpowiedzialnością: Sugeruję uczciwość. Pozdrawiam

#16 Guest_Edka

Guest_Edka
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 22:36

Polecam Auto Serwis Wadowicka w Krakowie, mają doświadczonych mechaników, dla których samochody to pasja i życie, to widać po ich dużej wiedzy, nie obawiam się oddawać im samochodu do naprawy :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych