Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wiesz jak odkurzać dom szybko, cicho i higienicznie?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102619 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 10:46

Szybkie i dokładne odkurzanie to marzenie niejednej pani domu. Nowoczesne odkurzacze, mimo zaawansowanych funkcji usuwania kurzu, nie gwarantują stuprocentowej czystości. Możną ją jednak osiągnąć montując w domu centralny odkurzacz. Urządzenie to usuwa kurz oraz niewidoczne dla oka roztocza i inne drobnoustroje, wydalając je na zewnątrz budynku, podczas gdy w tradycyjnych odkurzaczach część drobnoustrojów i kurzu wraca poprzez wydmuch do pomieszczenia.

Powrót do artykułu: Czy wiesz jak odkurzać dom szybko, cicho i higienicznie?

#2 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 09:02

Odnośnie do higieny odkurzania, to zauważylam, że w naszym domu świetnie sprawdza się odkurzacz od Hoovera model Rhapsody. Jest tak zaprojektowany, że opróżnianie pojemnika odbywa się szybko, bez kontaktu z kurzem. To duży plus, kiedy jest się alergikiem.

#3 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 11:18

Ja mam robota roombe, ma filtry hepa które skutecznie zatrzymują wszystkie zanieczyszczenia. nie wyobrazam sobie dodatkowego pomieszczenia w moim mieszkaniu przeznaczonego na wynalazek z artykułu

#4 Guest_IgoR

Guest_IgoR
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:17

Według mnie teraz najlepiej sprawdzają się właśnie iroboty. to nie tylko wygoda ale i też dokładne sprzątanie, i wczale nie są one głośne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych