Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wiesz jak wydłużyć czas pracy baterii w laptopie?

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102540 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 10:35

W miarę użytkowania laptopa bateria traci moc i krótko trzyma bez zasilania. Jest jednak kilka sposobów, żeby wydłużyć pracę baterii w laptopie a nawet ją nieco zregenerować. Spróbujcie tych sposobów.

Powrót do artykułu: Czy wiesz jak wydłużyć czas pracy baterii w laptopie?

#2 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 18:37

Ja popełniłem ten błąd i pracowałem na podpiętym do ładowania laptopie. Niestety nie skończyło to się dobrze, musiałem wymienić baterię. Kupiłem ja chyba na maxforpower i do dzisiaj zero problemów z baterią. Człowiek całe życie uczy się na błędach ;-)

#3 Guest_arturr

Guest_arturr
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 13:42

Można kupić po prostu lepszą baterię, dobre ogniwa mają baterie premium z Maxforpower.pl , dzięki nim laptop pracuje jakoś 30% dłuzej bez ładowarki

#4 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 13 luty 2019 - 21:21

Ja zawsze sądziłem i tak sądzę nadal że trzeba podłączać lapka do prądu tylko wtedy gdy jest to konieczne. Wówczas bateria "pożyje" dłużej. 

#5 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:17

Tak jak piszą Panowie wyżej - warto zaopatrzyć się po prostu w lepszą baterię, to niski koszt a praca laptopa bez ładowania będzie duuużo dłuższa...najlepsze zdecydowanie są baterie Premium takie jak można dostać na Maxforpower.pl

#6 Guest_Beyone

Guest_Beyone
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 22:36

Porady opisane w artykule jak najbardziej są trafne, natomiast regeneracja baterii względem kosztu nowego zamiennika nie jest opłacalna. Sam postanowiłem że nie będę przepłacał i zakupiłem podstawową wersję baterii marki Green Cell, wyszła mnie taniej niż te polecane wyżej a jednocześnie wydajność jest na poziomie porównywalnym do oryginalnej. Baterię zakupiłem w sklepie swiatbaterii.pl w cenie 84,95zł.

#7 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 09:49

Też uważam, że regeneracja ogniw nie jest opłacalna, skoro można kupić nową baterię, która jest zamiennikiem i mieć możliwość zwrotu produktu do 30 dni oraz 12 miesięczną gwarancję.
Choćby w sklepie Świat Baterii.

Ja akurat kupuję najczęściej do swojego biura baterie PRO lub ULTRA jeśli są, gdyż są tam stosowane lepszej jakości ogniwa. A niestety pracownicy niezbyt dbają o dobrą kondycję baterii, więc wolę zapłacić więcej, a mieć spokój na rok dłużej...

#8 lubie_mowic

lubie_mowic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 08:33

Też non stop pracowałam na zasilaczu podpiętym pod laptopa.
Bateria chyba całkowicie mi tam padła, ponieważ teraz nawet 10 minut nie wytrzymuje.
Wielka szkoda, gdyż laptop nie był tani w chwili zakupu, a tak na prawdę ma on dopiero 4 lata.
XXI wiek...

#9 Guest_Anot

Guest_Anot
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:16

Ja bym nie robił tego, lepiej kupić po prostu wydajniejszą baterię np. premium z Maxforpower. Pozwala na czas pracy bez ładowania dłuższy o jakieś 30%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych