Skocz do zawartości

Zdjęcie

język angielski

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 joker

joker

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 10:30

Prowadzę działalność na rynku kredytów i o ile do tego czasu nie było mi potrzebne porozumiewanie sie w języku angielskim o tyle teraz coraz wiecej zgłasza sie do mnie klientów angiesko języcznych. Mam osobę, która na takich spotkaniach stara mi się być tłumaczem ale mam wrażenie, że przez kilka ust słowa mogą być zniekształcone dlatego chce się nauczyć chociaż podstaw. Raczej jestem samoukiem i postanowiłam spróbować sama się pouczyć w domu i teraz nie wiem czy jakiś kurs na płycie czy zacząć od podreczników np: http://sklep.wsip.pl...omy_uid]=212203 takie podręczniki z których uczą się licealiści np. W taki sposób nauczyłam sie całego Offica więc mam nadzieję, ze teraz też się uda. Możecie mi polecić jakieś książki, podręczniki szkolne albo materiały na nauki angielskiego??

#2 Guest_malina

Guest_malina
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:34

Jeśli chcesz naprawdę dobrze mówić po angiwlsku to wybierz się na kurs angielskiego za granicą.

Są ciekawe opcje takich kursów, ja polecam 2 tygodnie w Londynie

szczegóły tutaj

#3 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:36

Ja myślę, że nauka z podręczników to wcale nie taki zły pomysł. Zawsze możesz też zainwestować w całkiem niezłe programy multimedialne z Edgarda.

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 15:07

Ja muszę przyznać, że nie należę do osób którym nauka języka przychodziła z łatwością. Dlatego szkoły językowe jednak nie były dla mnie najlepszą opcją. Dopiero tak naprawdę z polecenia znajomego pomógł mi w tym http://kursy-jezykowe.edu.pl/ dzięki czemu poprzez słuchanie po dwóch tygodniach zaczynało mi się już wszystko z angielskiego przypominać więc miałem coraz mniejsze problemy z rozumieniem, ale co ważne także z mówieniem. Jak tak szybko przychodzą efekty to jest bardzo motywujące więc na tym nie przestaję i idę na wyższy poziom :)

#5 Kludyna2

Kludyna2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 14:15

Ja niedawno zapisałam się na kurs angielskiego biznesowego online do tutlo. Dla mnie to wygodne, bo lekcje odbywam z domu i to wtedy kiedy mam akurat czas, bez wcześniejszej konieczności umawiania się. 

#6 Guest_jowa

Guest_jowa
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:55

ja tez postawilam na angielski i jestem wlasnie w trakcie poszukiwania jakiegos kursu. Klaudyna2 jak wrazenia z tutlo ?bo widzialam dzis ich reklame i jestem bardzo ciekawa.

#7 kancelariadd

kancelariadd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:49

Tylko będąc za granicą można nauczyć się płynnie posługiwać angielskim.

#8 Mariola22

Mariola22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 22:40

Tylko będąc za granicą można nauczyć się płynnie posługiwać angielskim.

Ale żeby się czegoś nauczyć to trzeba mieć o tym chociaż jakieś minimalne pojęcie. Ja nie wyobrażam sobie wyjechać w takie miejsce, gdzie nie będę znała chociaż podstawowych słów czy zwrotów. 

#9 Guest_Pyska

Guest_Pyska
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:15

Ja dzięki szkole językowej TUTLO dużo się nauczyłam i ona mnie przygotowała do wyjazdu za granice. Już miałam pojęcie wiec dałam rade w pracy .

#10 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:06

Też się uczę z tutlo. Poleciła mi ich koleżanka i teraz ogromnie się z tego cieszę, bo dzięki nim udało mi się doprowadzić mój angielski na na prawdę wysoki poziom. 

#11 Izak

Izak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 08:06

Ja akurat jestem samoukiem, ale trochę mi to zajęło, zanim w pełni nauczyłam się mówić w tym języku.

#12 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 06:57

Ja nigdy nie mogłam się zmobilizować do nauki samej :( jestem po lekcji próbnej z TUTLO wiec mysle ze to będzie właśnie moja mobilizacja do nauki :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych