Skocz do zawartości

Meble kuchenne w Krakowie

meble kuchenne kraków meble w krakowie meble do kuchni kraków meble kuchenne w krakowie meble kraków

wróć do serwisu Moja Firma 30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mirka

Guest_Mirka
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 21:26

Proszę o poradę gdzie kupić dobre jakościowo meble do kuchni w Krakowie. Interesują mnie tylko meble na wymiar bo mam nietypową kuchnię. Cena może być trochę wyższa, ale bez przesady.:)

#2 Guest_Lukas

Guest_Lukas
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 12:42

Jeśli chodzi o Kraków to n ul Bociana jest firma która wykonuje na zamówienie solidne meble na zamówienie, jeśli szukasz mebli nowoczesnych to to dobry wybór, dobre akcesoria. Ich przykładowe realizacje na stronie www.drewit.krakow.pl

#3 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 13:18

Ja również szukam jakiegoś dobrego salonu z Krakowa. Zastanawiam sie nad meblami kuchennymi na wymiar albo gotowymi. Jake są lepsze? 

#4 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 15:57

Zdecydowanie meble na wymiar. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie bo takie meble sprawiają, że wykorzystujesz całą powierzchnię kuchni. Może jest to większy koszt ale warto bo kuchnia jest wygodniejsza oraz bardziej praktyczna. Proponuję wybrać się do salonu Black Red White. W Krakowie mają swój salon na Pilotów. Tutaj masz dokładniejszy kontakt:

https://plus.google....311768171/about

Zamawałam tam swego czasu meble do swojej kuchni i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania. 

#5 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 10:44

Dużo w ostatnim czasie mebli zamawiałem od Naturfusion ze strony naturfusion.pl. Robili mi projekt kuchni, a ostatnio też pokoju i przedpokoju. Fajne, lakierowane meble, dobrze złożone, solidne, za niewygórowaną kasę.

#6 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 16 maj 2016 - 14:43

Wybór mebli kuchennych jest rzeczywiście trudnym wyborem, wiem coś o tym, bo sama niedawno przez to przechodziłam :). U nas było o tyle trudniej, ponieważ mamy bardzo małą kuchnię, która dodatkowo jest dosyć nieproporcjonalna, ponieważ jest wąska, a poza tym ma wnękę. Doskonałym rozwiązaniem w naszym przypadku były meble na wymiar, wybraliśmy białe z frontami na wysoki połysk, zamawiane były one w jednym ze studiów mebli kuchennych Max Kuchnie. Mają oni także swoje oddziały w Krakowie, a ich adresy znajdziesz na www.maxkuchnie.pl :)

#7 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 07:58

Eleganckie meble kuchenne wytworzyli dla mnie w firmie Solarz. Najważniejsze były dla mnie w sumie blaty i te są super wytrzymałe, nie do zdarcia. Wspominam kontakt z obsługą bardzo pozytywnie. Przez cały czas mogłam liczyć na poradę i wsparcie techniczne. Kontaktować się można choćby telefonicznie, na stronie kuchniesolarz.pl są wszystkie dane.

#8 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 12:29

Bardzo fajne meble produkuje Solarz. Mają siedzibę na Wielickiej w Krakowie. Meble dopasowane, pod indywidualny projekt i wymiar. Kuchnię mi wykonali od podstaw i generalnie wszyscy mi chwalą. Niebanalna, ciekawie rozplanowana, z wyspą na środku – efekt jest rewelacyjny.

#9 Guest_bersss

Guest_bersss
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:13

Jak dom aranżowałem to w wielu robotach pomogli mi panowie z M4 Prato. O ile jeszcze salon czy pokoje byłem sobie w stanie sam zrobić, tak już wykończenie wnętrz w łazience i kuchnie zlecałem im. Wszechstronna obsługa, od projektu po same roboty. Duże brawa za to, że po skończonych pracach po sobie usprzątnęli, nie zostawili syfu jak to zazwyczaj robią firmy budowlane.

#10 Guest_Magda40

Guest_Magda40
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 13:16

Również niedawno skończyłam remont domu i zgadzam się z poprzednią opinią, że projekt kuchni nie można zrobić samemu. Ja poradziłam się kilku specjalistów i z każdego wybrałam to co mi odpowiadało.  Szukałam bardzo długo w końcu trafiał na stronę meblekuchenne.org. Spodobało mi się, że od razu  dostałam wycenę kuchni w kilku wariantach dlatego mogłam sobie przemyśleć z jakiego materiału ma być i co najważniejsze ile chce wydać na nią.

#11 Guest_yurekss

Guest_yurekss
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 13:59

Podoba mi się jakie meble wyprodukowała dla mnie firma Solarz – kuchniesolarz.pl. Mniej więcej czegoś takiego się właśnie spodziewałem, a nawet powiem, że na wizualizacjach meble nie wyglądały tak dobrze jak na żywo. Mają rozsądne ceny, można się spodziewać realizacji zamówienia terminowo, bez opóźnień – w każdym razie w moim wypadku tak właśnie było.

#12 Guest_ingixss

Guest_ingixss
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 15:17

Mogę doradzić ekipę z Wielickiej, firma nazywa się Solarz. Prowadzą swój portal – kuchniesolarz.pl gdzie można sobie sprawdzić część ich realizacji i projektów. Obsługa jest kompleksowa, także można wszystko zlecić w 1 miejscu. Zajmują się produkcją mebli, ale też projektują wystrój wnętrz i muszę im oddać, że robią to naprawdę z pomysłem.

#13 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 29 październik 2016 - 10:03

Nam na wymiar robiła firma https://mix-meble.pl/pl- cenowo wychodzili najlepiej a sprawdzałam wiele firm, a meble są na serio bardzo dobrze wykonane i bardzo ładne :) Tez mam niestandardowy układ kuchni i bez mebli na wymiar by się nie obyło

#14 Guest_powaznaaga

Guest_powaznaaga
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 23:37

Wyglądają ciekawie te MIX-MEBLE adejla  i to nie tylko te kuchenne, super tak na oko

#15 Guest_natal33

Guest_natal33
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 12:20

Jest dobra firma w Skawinie która takie bardziej specjalistyczne meble robi, mam na myśli Meblomex. Zamawiałem u nich do kilku pokoi w hostelu meble i nie narzekam. Bardzo ładny standard wykonanie, bez fuszerki nie doróbek. Zrobili też montaż, dowieźli, także mają wszechstronną ofertę, nie ograniczają się do samej produkcji.

#16 Guest_arturekss

Guest_arturekss
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 13:14

Nie tak dawno kupowaliśmy z mężem meble do kuchni i właśnie były robione pod wymiar. Tematem zajęła się od początku do końca firma Solarz. Projektują a potem produkują meble, więc wszystko jest robione przez jednego wykonawcę. Mają swój serwis na kuchniesolarz.pl. Nasze meble są raczej w klasycznej estetyce, wszystko zbudowane ze sprawdzonej jakościowo płyty, póki co nie widzę żeby cokolwiek się niszczyło, odpadało, pękało itp.

#17 Guest_betsss

Guest_betsss
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 14:49

Kuchnię na wymiar wyprodukowała i zaprojektowała dla nas marka Solarz – kuchniesolarz.pl. Ja bym ich polecała. Terminowi, pomysłowi i po prostu solidni. Każda szafeczka była porządnie wykonana, bez jakiś niedoróbek, idealnie domierzone, dopasowane. Miłe zaskoczenie dla mnie, bo wcześniej już kiedyś korzystałam z takich usług u innej firmy i nie byłam zadowolona.

#18 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 czerwiec 2017 - 10:17

W Krakowie warto skorzystać z usług firmy JOPP Design. Sam zamawiałem u nich meble na wymiar i szczerze mówiąc była to świetna decyzja. Kuchnia dzięki nim wygląda świetnie, a dodatkowo wszystko wykonane jest bardzo solidnie. Pod kątem cen również są bardzo atrakcyjni, więc jeśli będziesz zainteresowany to warto się z nimi skontaktować.

#19 Guest_tyss

Guest_tyss
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 09:56

Coraz więcej się pojawia solidnych firm które robią meble pod wymiar. Pamiętam jak jeszcze 5, czy 6 lat temu szukałem kogoś takiego to wtedy wybór był mocno ograniczony. Ja na pewno mogę polecić ekipę z Solarza -kuchniesolarz.pl. Mają szeroką ofertę, nie ograniczają się tylko do mebli kuchennych, ale są w stanie całą chałupę wyposażyć. Ja brałem u nich cały komplet wypoczynkowy. Porządne obicia, wszystko dobrze uszyte, miękkie, ale z drugiej strony siedzenie się nie zapada.

#20 twoko

twoko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 13:22

Jak dla mnie powinno się zainwestować w dobre meble do kuchni kupuje się raz na kilka -kilkanaście lat. Ja w tym roku kupuję mieszkanie i nie będę oszczędzać na remoncie kuchni ani łazienki, bo uważam że w tym przypadku oszczędzanie nie popłaca.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble kuchenne kraków, meble w krakowie, meble do kuchni kraków, meble kuchenne w krakowie, meble kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych